Jump to content
Jonáš98

Zjištění přihlašovacích údajů do administrace routeru

Recommended Posts

Dobrý den,

doma mám router TP-LINK TL-WR841N ve, kterém se dlouho nepřistupovalo do administrace. Po dlouhé době jsem chtěl na routeru něco přenastavit a první věc, co mě zastavila byla ta, že router neměl defaultní IP adresu na přístup, tak jsem ji musel dohledat pomocí IP scanneru. Ale ten nemá defaultní nastavené jméno a heslo a nikdo z rodiny neví jaké to heslo je. Nechci router resetovat, protože jsem měl v defaultním nastavením problém se připojit na něj přes notebooky. Lze toto heslo nějak zjistit? Předem děkuji za odpověď 

Jonáš š.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Jde i nejde. Záleží na úrovni tvých zkušeností. Je to TP-LINK, takže backdoorů je tam dost. Na tento model existuje např. tento exploit, který umožní zásahy do konfigurace bez nutnosti autorizace, ale vyžaduje to fakt vědět, co děláš. JInak reset je tvoje jedinná možnost. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...