Jump to content
Rene Kuda

Starý PC - hluk, procesor, chladič

Recommended Posts

Caute, dostal sa mi do ruk stary PC mojho svagra. Pridavam obrazky co v nom je (+ je tam 1GB RAM,  kezde to tam nepise) a jeho teploty. Procesor ma teploty vysoke a tie otacky a hlucnost ventilatora su neznesitelne. Pocitac inak v systeme slape ako hodinky, ale internet ho polozi na kolena. PC je preplnene asi 300GB dat. 

Chcem sa spytat ci ta namerana teplota z aidi je ok alebo mam este skusit iny program.

Dalej: 

pomohlo by, ak by sa cpu prepastovalo a dal novy chladic? cena chladica max tak 15€, ak by ste mi odporucili. Dik.

prehlad_pc.JPG

teploty_pc.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 hodinami, Rene Kuda napsal(a):

Caute, dostal sa mi do ruk stary PC mojho svagra. Pridavam obrazky co v nom je (+ je tam 1GB RAM,  kezde to tam nepise) a jeho teploty. Procesor ma teploty vysoke a tie otacky a hlucnost ventilatora su neznesitelne. Pocitac inak v systeme slape ako hodinky, ale internet ho polozi na kolena. PC je preplnene asi 300GB dat. 

Chcem sa spytat ci ta namerana teplota z aidi je ok alebo mam este skusit iny program.

Dalej: 

pomohlo by, ak by sa cpu prepastovalo a dal novy chladic? cena chladica max tak 15€, ak by ste mi odporucili. Dik.

prehlad_pc.JPG

teploty_pc.jpg

Doporučuji resetovat Windows, tedy pokud můžeš, přeinstalovat systém. 

Procesor bych přepastoval Artic Mx4, je to levná a dobrá pasta. Chladič by měl bohatě stačit boxový až to prepastuješ, je možné, že počítač byl užíván dlouho a je tam třeba už jen malá vrstva. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Rene Kuda napsal(a):

Ano, mam v plane urobit win. 

Ale ten chladic je hrozny, divny, naozaj by som ho chcel vymenit, tak by si mi odporucil nejaky?

Nejdřív prepastuj a pak, nahlas teploty a podle toho bych rozhodnul. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...