Jump to content

Recommended Posts

Caute, dostal sa mi do ruk stary PC mojho svagra. Pridavam obrazky co v nom je (+ je tam 1GB RAM,  kezde to tam nepise) a jeho teploty. Procesor ma teploty vysoke a tie otacky a hlucnost ventilatora su neznesitelne. Pocitac inak v systeme slape ako hodinky, ale internet ho polozi na kolena. PC je preplnene asi 300GB dat. 

Chcem sa spytat ci ta namerana teplota z aidi je ok alebo mam este skusit iny program.

Dalej: 

pomohlo by, ak by sa cpu prepastovalo a dal novy chladic? cena chladica max tak 15€, ak by ste mi odporucili. Dik.

prehlad_pc.JPG

teploty_pc.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 hodinami, Rene Kuda napsal(a):

Caute, dostal sa mi do ruk stary PC mojho svagra. Pridavam obrazky co v nom je (+ je tam 1GB RAM,  kezde to tam nepise) a jeho teploty. Procesor ma teploty vysoke a tie otacky a hlucnost ventilatora su neznesitelne. Pocitac inak v systeme slape ako hodinky, ale internet ho polozi na kolena. PC je preplnene asi 300GB dat. 

Chcem sa spytat ci ta namerana teplota z aidi je ok alebo mam este skusit iny program.

Dalej: 

pomohlo by, ak by sa cpu prepastovalo a dal novy chladic? cena chladica max tak 15€, ak by ste mi odporucili. Dik.

prehlad_pc.JPG

teploty_pc.jpg

Doporučuji resetovat Windows, tedy pokud můžeš, přeinstalovat systém. 

Procesor bych přepastoval Artic Mx4, je to levná a dobrá pasta. Chladič by měl bohatě stačit boxový až to prepastuješ, je možné, že počítač byl užíván dlouho a je tam třeba už jen malá vrstva. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, mam v plane urobit win. 

Ale ten chladic je hrozny, divny, naozaj by som ho chcel vymenit, tak by si mi odporucil nejaky?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Rene Kuda napsal(a):

Ano, mam v plane urobit win. 

Ale ten chladic je hrozny, divny, naozaj by som ho chcel vymenit, tak by si mi odporucil nejaky?

Nejdřív prepastuj a pak, nahlas teploty a podle toho bych rozhodnul. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...