Jump to content

4 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravím, nainstaloval jsem si nejnovější verzi Windows 10 Pro N, aktuálně 1809. Stáhnul jsem si "Media Feature Pack for N versions of Windows 10" verzi 1809. Problém mám v tom, že ani tak jsem nezískal Windows Media Player. Zkoušel jsem i starší verze, ale Windows mě vždy odbyl hláškou níže v přílohách (Instalátor není použitelný pro můj PC). Koukal jsem i do funkcí Windows, ale žádná možnost přidat Media Player. Neznáte někdo způsob jak ho získat jinak než tímto způsobem a také kromě instalace normálních Windows 10 bez N? Předem děkuji za rady.

bandicam 2019-05-10 12-51-07-210.jpg

bandicam 2019-05-10 12-58-32-468.jpg

bandicam 2019-05-10 13-05-21-096.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 31 minutami, Azetol napsal(a):

Zdravím, nainstaloval jsem si nejnovější verzi Windows 10 Pro N, aktuálně 1809. Stáhnul jsem si "Media Feature Pack for N versions of Windows 10" verzi 1809. Problém mám v tom, že ani tak jsem nezískal Windows Media Player. Zkoušel jsem i starší verze, ale Windows mě vždy odbyl hláškou níže v přílohách (Instalátor není použitelný pro můj PC). Koukal jsem i do funkcí Windows, ale žádná možnost přidat Media Player. Neznáte někdo způsob jak ho získat jinak než tímto způsobem a také kromě instalace normálních Windows 10 bez N? Předem děkuji za rady.

Nebylo by lepší nainstalovat "non N" verzi Windows? Protože mi pak přijde docela nelogické instalovat N verzi, která je právě bez Windows media aplikací a pak dodatečně instalovat právě Windows Media aplikace. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, Petr.siska napsal(a):

Nebylo by lepší nainstalovat "non N" verzi Windows? Protože mi pak přijde docela nelogické instalovat N verzi, která je právě bez Windows media aplikací a pak dodatečně instalovat právě Windows Media aplikace. 

Nelogické to není, protože se tak zbavíš i hromady dalšího bloatwaru, kterého se jinak těžko zbavuje.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Windows Media Feature Pack a Media Player jsou 2 rozdílné věci. Feature Pack jsou pouze knihovny, které pak využívají další aplikace (třeba Adobe Premiere). Media Player se pak chová jako každý jiný přehrávač, ale vzhledem k tomu, že už ho Microsoft dlouho neaktualizoval, tak má na verzi 1809 problémy. A není to jen tím, že máš N verzi. Tenhle problém se děje i na obyčejných verzích. Řešení je asi reinstalace nebo počkat na update. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď