Jump to content
Mačkací mlíko

PC převážn+ na hry v mojí cenové relaci

Recommended Posts

https://www.czc.cz/223205,110330,233799,154954,213702,214707,219068,216221,230176,211967,246868,237218,194681,62389,196007,198064/kody

Dobrý den jelikož jsem se rozhodl, že si koupím počítač, který bude sloužit převážně na hry a chci si ho navrhnout sám tak se chci zeptat jestli je tato sestava v pořádku protože očividně o tom máte větší přehled :) na windows, sluchátka, monitor atd. se dívat nemusíte jde mi jen o samotný počítač děkuji za každou radu. PS: nepotřebuju nějaké herní dělo stačí mi aby to rozjelo průměrné hry jako například csgo, lolko nebo overwatch na slušné fps takže nějaké větší peníze do toho rvát momentálně nechci.

Editoval(a) Mačkací mlíko

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak Winy se daj koupit třeba přes aukro (kdybys chtělo) a co koukám, máš tam napájecí kabel navíc, jeden je u zdroje a jeden u monitoru, to by neměl být problém.

Editoval(a) Barendol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 hodinami, Mačkací mlíko napsal(a):

I tak díky za rady a za rychlý přístup 

Windows si opravdu kup přes aukro, není to žádná nejistota, je to levnější způsob jak sehnat legální systém za pár kaček. :) Zbytečný peníze v koši, potom vyměníš desku a budeš v pytli. :) 

Editoval(a) VojtěchC
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, VojtěchC napsal(a):

Windows si opravdu kup přes aukro, není to žádná nejistota, je to levnější způsob jak sehnat legální systém za pár kaček. :) Zbytečný peníze v koši, potom vyměníš desku a budeš v pytli. :) 

Nesouhlasím, klíč se páruje k Microsoft účtu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře kdybych tedy koupil windows přes aukro tak když si nechám pc postavit u czc mohu jim ten windows nějak dát aby mi ho tam rovnou hodili, nebo si pc mám nechat postavit bez win a poté si ho doma nainstalovat sám?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 44 minutami, Mačkací mlíko napsal(a):

Dobře kdybych tedy koupil windows přes aukro tak když si nechám pc postavit u czc mohu jim ten windows nějak dát aby mi ho tam rovnou hodili, nebo si pc mám nechat postavit bez win a poté si ho doma nainstalovat sám?

Win si nainstaluj sám není to nic těžkého.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím zě v czc ti tam defaultne nainštalujú Windows aj keď si ho nekúpiš, len nebude aktivovaný, takže inštalovať nemusíš stačí aktivovať.

Editoval(a) Slaninecka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Slaninecka napsal(a):

Myslím zě v czc ti tam defaultne nainštalujú Windows aj keď si ho nekúpiš, len nebude aktivovaný, takže inštalovať nemusíš stačí aktivovať.

Pro jistotu bych to připsal do poznámky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...