Jump to content
František Pavelka

Build pro 3D grafiku

5 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím,

Sestavuju si PC především pro 3D Grafiku a Rendering, zatím jsme to dal do kupy nádlesdovně:

https://www.czc.cz/233927,234279,178958,253492,252134,176140,220742,175661/kody

Chtěl jsem procesor s dobrým výkonem na více vlaknech i s dobrým výkonem jednoho jádra(a abych kvůli tomu nemusel vybrat banku). A k tomu Grafiku která si poradí s renderingem. Mám v plánu si později rozšířit paměť a přidat další grafiku. Máte někdo zkušenosti s 3D grafikou? Doporučili by jste mi jinou konfuguraci ?

Rád bych znal náz váš názor na tuto sestavu a jestli by nebylo možné ji někdo oříznout. Uvažoval sem O Ryzenu 5 2600x CPU jako o levnější variantě

Díky za rady :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, František Pavelka napsal(a):

Zdravím,

Sestavuju si PC především pro 3D Grafiku a Rendering, zatím jsme to dal do kupy nádlesdovně:

Chtěl jsem procesor s dobrým výkonem na více vlaknech i s dobrým výkonem jednoho jádra(a abych kvůli tomu nemusel vybrat banku). A k tomu Grafiku která si poradí s renderingem. Mám v plánu si později rozšířit paměť a přidat další grafiku. Máte někdo zkušenosti s 3D grafikou? Doporučili by jste mi jinou konfuguraci ?

Rád bych znal náz váš názor na tuto sestavu a jestli by nebylo možné ji někdo oříznout. Uvažoval sem O Ryzenu 5 2600x CPU jako o levnější variantě

Záleží v čem chceš dělat a jaký máš rozpočet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, Každý za barem napsal(a):

Záleží v čem chceš dělat a jaký máš rozpočet.

Jasně, především blender. Můj rozpočet má horní strop 40 000 rár bych to nacpal do 30 000 ale nechci to zbytečně ořezávat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 52 minutami, František Pavelka napsal(a):

Jasně, především blender. Můj rozpočet má horní strop 40 000 rár bych to nacpal do 30 000 ale nechci to zbytečně ořezávat

Ok. Myslím že na Bleder to bude stačit, ale pro jistotu bych vzal 2070.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, František Pavelka napsal(a):

Zdravím,

Windows, odporúčam kúpiť za pár stoviek cez aukro.

A na základnej doske a caseke by si vedel niečo ušetriť.

A nezabudni zobrať nejaký ten účinejší chladič na taktovanie( odporúčam minimálne feru alebo keď chceš viac zainvestovať tak niečo od noctu-i )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď