Jump to content
jakub02

8vs16Gb ram

7 Příspěvků k tomuto tématu

Hrali ste nejakú hru, pri ktorej ste nemali dostatok ram? Ja mám 8 a vždy mám využitých max 7,5. Vážne je 16 tak nevyhnutných? Pozeral som si nejaké videá a je to úplne na rovnako čo sa týka fps a frametime

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 hodinami, jakub02 napsal(a):

Hrali ste nejakú hru, pri ktorej ste nemali dostatok ram? Ja mám 8 a vždy mám využitých max 7,5. Vážne je 16 tak nevyhnutných? Pozeral som si nejaké videá a je to úplne na rovnako čo sa týka fps a frametime

Já jsem ještě nikdy nepřekročil 11GB RAM.

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mam 32GB a takovy BF5 nebo Division 2 klidne vezmou pres 15 GB na maximalni detaily samozrejme

Editoval(a) tapicek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 12. 5. 2019 at 6:44, tapicek napsal(a):

mam 32GB a takovy BF5 nebo Division 2 klidne vezmou pres 15 GB na maximalni detaily samozrejme

može byť ale fps sa asi nezlepšia oproti 8 či?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jestli máš 1x8 GB tak zlepší, někde málo a někde víc, mrkni na nějaký porovnání single vs dual channel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Záleží co na daném PC, děláš. Zda jsi budget gamer, tak stačí 8GB, ale zda na něm pracuješ v programech jako Photoshop nebo například střih videa a k tomu otevřeš 3 záložky v Chromu, může se hodit 12GB respektive 16GB RAM. Může záležet i na titulech co hraješ. Je to na zvážení, ale myslím, že zase když už tak už. Do budoucna se to bude hodit mít více RAM. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď