Jump to content
LukasV

Crash grafickej karty vetraky na full

Recommended Posts

Idem sa podelit o skusenost mozno to niekomu pomoze :/ 

Vsetke kable su od corsair...

novu zostavu mam asi od marca 2019.. uz od zaciatku ma trapil neustale crash GPU teda neustale black screen a vetraky na plno. Po zistovani som sa docital ze je to vraj casty problem pri GPU kvoli driverom atd atd. Karta je 2070 rtx... ze ak to crashne niekedy ze je to OK vraj. (Oficialne forum nvidie) nezdalo sa mi to, ak by bol predsa taky problem, nestavalo by sa to tak casto a uz by to davno fixli..

Crash sa dial tak 1x do dna. Niekedy 2x uz mi to islo na nervy ale povedal som si OK ved ak sa to bude opkovat reklamujem GPU. Nedavno som PC prenasa v aute v krabiciach, a crash sa uz dial skoro neustale. Aj 10x do dna. Uz som isiel teda dnu do bedne.... skontroloval som pci slot vyfukoval so stlacenym vzduchom zase sa to dialo... uz som ju isiel vyberat a posielat na reklamaciu... no napadlo ma este skontrolovat kable... kazdy jeden kablik od pci, 24 pin od dosky atd som presiel :D kazdy jeden kablik drzal az ked som isiel na posledny do gpu, tak automaticky vypadol vonku 1 kablik.

Po vymene kabla uz vsetko ide ako ma... mozno tato skusenost niekomu pomoze, tak sa s nou podelim... kedze vsade na forach sa pise len o driveroch. crash pravdepodobne sposobovalo nedostatocne napatie.. 

79FB9722-2DDB-48A1-813A-2C17E39BBEF6.jpeg

Editoval(a) LukasV
  • Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se