Jump to content
Tomas M

Utáhne to zdroj?

13 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den chtěl bych si koupí sestavu se základní deskou asus MAXIMUS 2 formula a s cpu core 2 duo e8400 a grafikou msi gtx 960 2gb gaming 15 a ssd adata 240gb a chtěl bych se zeptat jestli to utáhne zdroj Corsair vs serie vs450 450w a kdyby ne tak jaký by byl pokles ve výkonu kdybych tam dal jen msi gtx 750ti gaming 

Já vím že ta sestava není moc dobrá ale procesor bych časem vylepšil za 4 jádro 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 26 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M kolik do toho dáš? Ryzen APU gaming build je podle mě lepší nápad...

Dám dotoho tak 5k

A co msi gtx 660 gaming ta by byla lepší než 750ti vs ale i nevím vestli mi to zdroj utáhne na kalkulacce mi vyšlo 412w a nejsem jsi jist že bude stačit rezerva nějakých 30w 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Tomas M radši to ani nestav, jsou to vyhozené peníze a zdroj by to nemusel dát... S budgetem o pár tisíc výš se dá už pracovat... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M radši to ani nestav, jsou to vyhozené peníze a zdroj by to nemusel dát... S budgetem o pár tisíc výš se dá už pracovat...

Mám budget 5k a lepší zdroj nějakých 550w to utáhne? a tu sestavu stejně potřebuji jen na rok nebo dva

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M koukni na tohle video, ten PC sesám o sobě za 4k celkem i dá, vem grafiku za litra a máš hotovo... 

1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M radši to ani nestav, jsou to vyhozené peníze a zdroj by to nemusel dát... S budgetem o pár tisíc výš se dá už pracovat..to už jsem viděl ale to má jeden problém má to slabý zdroj a nejsem si jist že to utáhne gtx 960 2gb ale skusim tam najít něco s minimem 450w

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Tomas M když tak moc něco chceš, tak něco postavit jde, ale bude to stát za starou bačkoru... Pokud se ti nelíbí ten PC, co je v odkazu pod videem, tak prosím, 4 jádra těžko seženeš, zdroj s dostatečnou Wattáží a ty RAM taky nejsou úplný zlo.. Jen sehnat grafiku okolo litra a je ok na tu cenu.... 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M když tak moc něco chceš, tak něco postavit jde, ale bude to stát za starou bačkoru... Pokud se ti nelíbí ten PC, co je v odkazu pod videem, tak prosím, 4 jádra těžko seženeš, zdroj s dostatečnou Wattáží a ty RAM taky nejsou úplný zlo.. Jen sehnat grafiku okolo litra a je ok na tu cenu....

Už jsem si vybral pc je to https://www.levnapc.cz/fujitsu-esprimo-p900-i5-2400-4.html tenhle ale zajímá mě co tam jsou za komponenty např. Základní deska a ram a zdroj 

A jestli tam jsou volné konektory pro grafiku a jiné karty např. 2x 6+2 nebo jen 1x 6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 minutami, Tomas M napsal(a):

Už jsem si vybral pc je to https://www.levnapc.cz/fujitsu-esprimo-p900-i5-2400-4.html tenhle ale zajímá mě co tam jsou za komponenty např. Základní deska a ram a zdroj 

A jestli tam jsou volné konektory pro grafiku a jiné karty např. 2x 6+2 nebo jen 1x 6

Raděj bych dál šetřil, nebo místo toho koupil xbox...

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Tomas M ta grafika je nepoužitelná... Zbytek ok... Napiš si jim tam a sežeň si něco do ceny... Ale jak říká @TomAss Dokoupil konzole je tady asi nejlepší řešení 

Já vím mám konzoli ps3 ale tu prodám ale na PS nebo xboxu nemůžeš hrát csgo nebo pracovat a kterou grafiku bys dotoho doporučil asi tam dokoupim gtx 960 

Editoval(a) Tomas M

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď