Jump to content
DejfLUL

Gaming PC

9 Příspěvků k tomuto tématu

Před 12 minutami, DejfLUL napsal(a):

Mám v plánu koupit PC na hraní her zatím jako nejlepší mi vyšlo toto: https://www.czc.cz/233925,241825,233431,178436,220742,220369,254498,187659/kody chtěl bych vědět jestli by se dalo poskládat něco lepšího do 25K 

Sestava velmi dobrá jen bych možná vzal https://www.czc.cz/silentiumpc-regnum-rg4-pure-black/222548/produkt

Ale je to jen můj názor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, DejfLUL napsal(a):

Mám v plánu koupit PC na hraní her zatím jako nejlepší mi vyšlo toto: https://www.czc.cz/233925,241825,233431,178436,220742,220369,254498,187659/kody chtěl bych vědět jestli by se dalo poskládat něco lepšího do 25K 

Jediný, co bych vyměnil je grafika a vzal za podobnou cenu se dvěma větráky, dále rychlejší ram a možná i case s průhlednou bočnicí. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, VojtěchC napsal(a):

Jediný, co bych vyměnil je grafika a vzal za podobnou cenu se dvěma větráky, dále rychlejší ram a možná i case s průhlednou bočnicí. :) 

U té grafiky jsem četl pár postů na netu a většinou byla dosti poruchová přeci jen je určena na čínský trh. U těch ramek popřemýšlím a průhlednou bočnici nechci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, DejfLUL napsal(a):

U té grafiky jsem četl pár postů na netu a většinou byla dosti poruchová přeci jen je určena na čínský trh. U těch ramek popřemýšlím a průhlednou bočnici nechci.

Dneska je všechno z číny a porouchává se vše, kdyby to bylo takto fatální, tak to stáhnou z prodeje, protože by zjistili, že se jim to nevyplácí to prodávat.

Tvé ramky mají CL (latency) 18, což je na frekvenci 3200 Mhz hodně. Doporučuji ty, co jsem ti poslal, protože zde je latence menší a je tam větší možnost taktovat výše (v budoucnu je to dobrá věc).

Case je v zásadě tvá záležitost, takže ano, chápu to. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, VojtěchC napsal(a):

Dneska je všechno z číny a porouchává se vše, kdyby to bylo takto fatální, tak to stáhnou z prodeje, protože by zjistili, že se jim to nevyplácí to prodávat.

Tvé ramky mají CL (latency) 18, což je na frekvenci 3200 Mhz hodně. Doporučuji ty, co jsem ti poslal, protože zde je latence menší a je tam větší možnost taktovat výše (v budoucnu je to dobrá věc).

Case je v zásadě tvá záležitost, takže ano, chápu to. :) 

Ještě by mě zajímalo jak moc výkonově bude 3. generace Ryzenu lepší než ta druhá a pokud by případně mělo smysl počkat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, DejfLUL napsal(a):

Ještě by mě zajímalo jak moc výkonově bude 3. generace Ryzenu lepší než ta druhá a pokud by případně mělo smysl počkat.

Smysl to samozřejmě má, protože se očekává posun, ale nikdo neví jak velký. Já očekávám dosti velký skok, protože 8/16 Ryzen 3rd má konkurovat I9-9900K a jestli jsi viděl testy z CES, tak to vypadalo hodně zajímavě. Mají i vyjít grafiky, takže ano, já bych si počkal radši. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@DejfLUL nejnovější odhady a leaky mluví o nárustu IPC o 15% a taktů zhruba  o 5% (4,5 GHz) při stejné Wattáži, přelož si to jak chceš, zdroje dodám... Přikláním se k Disclaimeru, nic nezaručuju...

Editoval(a) Romantus97
Zdroj tu mám

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.