Jump to content
Kolm

S prehľadom?

Recommended Posts

mam otazocku Pani, bude zostava ryzen 2600 a rx 580 postacovat na dnesne hry vo full HD a utra detaily, aspon na tych 50fps +

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 31 minutami, Kolm napsal(a):

mam otazocku Pani, bude zostava ryzen 2600 a rx 580 postacovat na dnesne hry vo full HD a utra detaily, aspon na tych 50fps +

No zaujímal by ma aj zvyšok zostavy... ja mám ryzen 2600 + RX580 a hry to zvláda viac menej dobre. Za posledné mesiace som hral a testoval FC 5, FC New Dawn, Witchera, GTA 5 a nikdy som nemal problémy so stabilitou a dropom FPS (vždy sa držali na 60+). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Roy napsal(a):

No zaujímal by ma aj zvyšok zostavy... ja mám ryzen 2600 + RX580 a hry to zvláda viac menej dobre. Za posledné mesiace som hral a testoval FC 5, FC New Dawn, Witchera, GTA 5 a nikdy som nemal problémy so stabilitou a dropom FPS (vždy sa držali na 60+). 

zvysok neriesim, hlavne ci ta dvojka spolu to zvladne dnesne hry na max.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Kolm napsal(a):

zvysok neriesim

kvalitná doska a rýchle RAM ti tiež ovplyvnia výkon, síce CPU a GPU je "srdce" pc, ale na ostatné komponenty treba brať tiež ohľad... 

Před 11 minutami, Kolm napsal(a):

hlavne ci ta dvojka spolu to zvladne dnesne hry na max.

do istej miery záleží aj na optimalizácii samotných hier, na YT nájdeš množstvo benchmarkov R5 2600 + RX580 napríklad pozri tento

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 49 minutami, Roy napsal(a):

kvalitná doska a rýchle RAM ti tiež ovplyvnia výkon, síce CPU a GPU je "srdce" pc, ale na ostatné komponenty treba brať tiež ohľad... 

do istej miery záleží aj na optimalizácii samotných hier, na YT nájdeš množstvo benchmarkov R5 2600 + RX580 napríklad pozri tento

jasne ze ovplyvnia ale nie az tak, paru fps rozdiel pri 80, je nepodstatne, inak sa cudujem ze procak za 160ecka a grafika za 200ecka rozbehnu tak takmer vsetky hry nad 60fps. Ci mas 60 alebo 90fps, vidis rozdiel ?

Editoval(a) Kolm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď