Jump to content
Tomas M

SSD 120GB

23 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den vejde se mi na 120gb ssd Kingston gta 5 a Windows home 64bit a popřípadě kolik by mi tam zůstalo místa 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 minutami, Tomas M napsal(a):

Dobrý den vejde se mi na 120gb ssd Kingston gta 5 a Windows home 64bit a popřípadě kolik by mi tam zůstalo místa 

Nevejde. Gta má ze základu 80gb a když to budeš hrát ňákou chvíli tak to bude mít ta 90gb a windows má ze základu tam 50gb a pak tak 65gb = 65+80=145gb + blbosti jako discord, drivery, internet atd...  a ssd má když si ho koupiš tak má tak 110gb.

Prostě se ti to tam nevejde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže když si koupím 240 gb tak to bude vše ok? 

Ale Windows 7 nemají 50 gb mají okolo 25

Editoval(a) Tomas M

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Tomas M napsal(a):

Ale Windows 7 nemají 50 gb mají okolo 25

Ano windows 7 má tak 25 gb ale to jsi neřek.

Mám tady pár věcí.(1)Máš už počítač? Nebo ho hodláš upgradovat? (2) Pokud ho nemáš a budeš si kupovat tak pošli ten komp co budeš kupovat. Jestli si ho budeš kupovat. (3) jakej máš budget? Na stavbu kompu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, VelMistr Tříska napsal(a):

To ani říkat nemusel, mohl sis to zjistit i sám nahlédnutím do průzkumníka na složku Windows Kappa 

Před 22 minutami, Tomas M napsal(a):

240 Gb bude OK, avšak pokud bys rád více her, tak bych doporučoval kombinaci 128 GB SSD pro systém, aplikace, prohlížeč... a třeba 1 TB klasický plotnový disk na hry atd.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 minutami, VelMistr Tříska napsal(a):

Mám tady pár věcí.(1)Máš už počítač? Nebo ho hodláš upgradovat? (2) Pokud ho nemáš a budeš si kupovat tak pošli ten komp co budeš kupovat. Jestli si ho budeš kupovat. (3) jakej máš budget? Na stavbu kompu. 

Budu si kupovat jen zdroj Corsair vs vs450 a skříň a ssd wd Green 240gb a ktomu gtx 960 4gb nebo 2gb a 8gb ram ddr3 a asus MAXIMUS 2 formula s core 2 duo e8400 tak do 5-6 k

Editoval(a) Tomas M

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Tomas M napsal(a):

Budu si kupovat jen zdroj Corsair vs vs450 a skříň a ssd wd Green 240gb a ktomu gtx 960 4gb nebo 2gb a 8gb ram ddr3 a asus MAXIMUS 2 formula s core 2 duo e8400 tak do 5-6 k

Takže co všechno budeš kupovat, protože na začátku souvětí píšeš jen zdroj a skříň a ssd a pak následuje další výčet komponentů.

Avšak od této sestavy, bych neočekával zázraky..

Editoval(a) Petr.siska

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, Petr.siska napsal(a):

Takže co všechno budeš kupovat, protože na začátku souvětí píšeš jen zdroj a skříň a ssd a pak následuje další výčet komponentů.

Avšak od této sestavy, bych neočekával zázraky..

Já vím Budu kupovat _ Základní desku asus MAXIMUS 2 formula. Procesor Intel core 2 duo e8400. Grafiku gtx 960 4gb nebo 2gb. Ram paměti 8gb ddr2. Ssd wd Green 240gb. Zdroj Corsair vs vs450. Nějakou case. _ i když ta sestava není nic moc ale stejně to rozjede většinu her na střední detaily při 60fps 

https://www.gpucheck.com/gpu/nvidia-geforce-gtx-960/intel-core2-duo-e8400-3-00ghz/

Editoval(a) Tomas M

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, Tomas M napsal(a):

Já vím Budu kupovat _ Základní desku asus MAXIMUS 2 formula. Procesor Intel core 2 duo e8400. Grafiku gtx 960 4gb nebo 2gb. Ram paměti 8gb ddr2. Ssd wd Green 240gb. Zdroj Corsair vs vs450. Nějakou case. _ i když ta sestava není nic moc ale stejně to rozjede většinu her na střední detaily při 60fps 

https://www.gpucheck.com/gpu/nvidia-geforce-gtx-960/intel-core2-duo-e8400-3-00ghz/

Osobní názor: Značná část HW je stará přes deset let.. A 8 GB DDR2 je dost málo. Základní deska je na ten procesor dost overkill a dvoujádro dnes snad pomalu nestačí ani na youtube.

Osobně, když už bys kupoval něco z druhé ruky (protože komponenty rozhodně nové nebudou), tak bych doporučil spíš tohle: https://aukro.cz/herni-pc-intel-intel-i5-3470-gtx1050ti-12gb-ram-ssd-6945468122. Rozhodně to vydrží držet krok déle a i ty fps budou vyšší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Petr.siska napsal(a):

Osobní názor: Značná část HW je stará přes deset let.. A 8 GB DDR2 je dost málo. Základní deska je na ten procesor dost overkill a dvoujádro dnes snad pomalu nestačí ani na youtube.

Osobně, když už bys kupoval něco z druhé ruky (protože komponenty rozhodně nové nebudou), tak bych doporučil spíš tohle: https://aukro.cz/herni-pc-intel-intel-i5-3470-gtx1050ti-12gb-ram-ssd-6945468122. Rozhodně to vydrží držet krok déle a i ty fps budou vyšší.

😂😂Promě je over kill všechno já mám doma pc s celeronem 1.80ghz a ma jedno jádro a grafiku HD radeon 1 gb a 2gb ram 😂 jsme student a brigády moc nevidělavaji 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže si tu sestavu nemám kupovat chci něco na čem by se dalo hrát gta 5 na 60 fps + a mám budget do 5-6k

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Tomas M napsal(a):

Takže si tu sestavu nemám kupovat chci něco na čem by se dalo hrát gta 5 na 60 fps + a mám budget do 5-6k

Pokud bys chtěl něco jiného, než E8400 sestavu, tak je to, za těchto podmínek, trochu neřešitelná situace...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Petr.siska napsal(a):

Pokud bys chtěl něco jiného, než E8400 sestavu, tak je to, za těchto podmínek, trochu neřešitelná situace...

Takže tato sestava by byla pro mě dobrá na hraní her jako csgo a gta 5 samozřejmě že za rok nebo dva bych vyměnil základní desku s procesorem a ram 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Tomas M to aukro je skvělej kup... Řekl bych že mnohem lepší než to duo E... 

S tím že brigády nevydělávají nemůžu souhlasit... Stačí míň (nebo vůbec) pít a peněz je dost (má zkušenost), když už to pokouším s of téma, jak starý je ten Celeron? Kamarád je sběratel :D třeba se na ceně domluvíte... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

starý není není jen výkony a chci si koupí tento ty na stránce levná pc Fujitsu Esprimo P900 ale nevím jestli to utáhne 750ti protože to má zdroj 280w 85+ platatinum grafika která se dotoho dávala měla tdp 65w ale 750ti má 60 w takže nevím ten pc stojí 4 750 ale je tam i5 2400 a 8gb ddr3 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Tomas M napsal(a):

starý není není jen výkony a chci si koupí tento ty na stránce levná pc Fujitsu Esprimo P900 ale nevím jestli to utáhne 750ti protože to má zdroj 280w 85+ platatinum grafika která se dotoho dávala měla tdp 65w ale 750ti má 60 w takže nevím ten pc stojí 4 750 ale je tam i5 2400 a 8gb ddr3 

Už jsem ti psal, že to utáhne.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 30. 4. 2019 at 22:11, Tomas M napsal(a):

Proč si nekoupit toto když máš budget 6000

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6. 5. 2019 at 7:10, Tomas M napsal(a):

Já chci něco se zárukou aspoň na rok https://www.levnapc.cz/pocitac-hp-8300-elite-tower-1.html

To Fujitsu z bazoše, co navrhuje @Ondra Bena, není vůbec špatné za tu cenu, má navíc grafiku a ssd disk. Vůbec bych se toho nebál i bez záruky.

Jinak pozoruji tvé docela vysoké nároky na to, že si nemůžeš cenově moc vyskakovat Kappa To se pak těžko radí...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď