Jump to content
ceskyvaclav

Budget 30 - 40k + obrazovky

13 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, RAMky bych dal Predatory 1x16/2x8 když už, jinak tady tyto ram jsou nádherné v RGB verzi 

Jestli máš takovýto budget tak bych vzal rovnou 2070

Hele po tom co jsem naspsal tady ty dvě věci mě to přestalo bavit takže ti udělám seznam jak bych to udělal já

A ještě chlazení no jak vidím tak asi chceš taktovat jinak by sis tam nedával tak velkou krávu, vůbec bych se nebál na to dát vodníka

Tak tady to je

Všechny díly kromě grafiky, vodníka a externího vybavení osobně vlastním a nemám žádný problém (teda akorát fan controller v case měl zlomené dva conectory ale to jsem jednoduše spájel)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 minutami, LukasV napsal(a):

Toho vodnika by som asi vynechal :D

Pravda, ale zas NZXT se nevlízá do budgetu takže radši vzdušný chladič

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, ceskyvaclav napsal(a):

Vytvořil sem si seznam komponentů do nového stroje a chtěl by jsem vědět jestli je vše oukej nebo by se hodilo něco jinýho :)

Obrazovky bych neměnil :)  
Odkaz na seznam komponentů: https://www.czc.cz/bop0fmie5ijq5ak6dd31d485i8/seznam

Dobře, vynechme tedy tvé obrazovky, tím se dostanem na rozpočet 34 tisíc. Takže to máme rozpočet i na RTX 2070. 

Viděl bych to takhle s tím, že vynecháme vodníka, ale zvýšíme frekvenci ram. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, VojtěchC napsal(a):

Dobře, vynechme tedy tvé obrazovky, tím se dostanem na rozpočet 34 tisíc. Takže to máme rozpočet i na RTX 2070. 

Rovnou bych si připlatil těch 700 za tu Crosshairu VI.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 58 minutami, Max Ihm napsal(a):

Rovnou bych si připlatil těch 700 za tu Crosshairu VI.

Pravda... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 27. 4. 2019 at 21:59, VojtěchC napsal(a):

Ale ten Arctic freezer má strašně malou plochu jestli je to ten na který natočil recenzi milanfon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, XDDD napsal(a):

Ale ten Arctic freezer má strašně malou plochu jestli je to ten na který natočil recenzi milanfon

Plochu jako dosazovací na CPU nebo? A kde vidíš problém? Tento chladič jsem vybral proto, že uchladí bez problémů i OC Ryzen 5 2600 a je vizuálně pěkný a ještě k tomu do této casy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4/28/2019 at 15:34, ceskyvaclav napsal(a):

Ale pokud by jste doporučili i jiné monitory tak by jsem se teda taky nezlobil no :D 

Pokud sestava bude na hraní FPS her (CS:GO, Fortnite, Apex Legends) tak bych spíše vzal 1 pořádný 144hz a později dokoupil druhý monitor. Je to velký rozdíl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď