Jump to content
Phoenix CZ

Problém systému help.

15 Příspěvků k tomuto tématu

Pomohl reinstall pc a mám otázku, mám rám Patriot Viper RGB White 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 a desku gigabyte b450 aorus elite a běží mí ram na 2133MHz je to normální?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Phoenix CZ napsal(a):

Pomohl reinstall pc a mám otázku, mám rám Patriot Viper RGB White 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 a desku gigabyte b450 aorus elite a běží mí ram na 2133MHz je to normální?

3200 MHz je OC mód, tedy musíš tu frekvenci ramek manuálně zvýšit v biosu. Nebo to zkusit nějakou Auto-OC funkcí v biosu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ach jo, teď mám pokazeny celý systém, třeba ve startu neukazuje režim spánku, dále v spravci ovládací nedetekuje grafickou kartu i mám a biosu to ukazuje víc věcí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 minutami, Phoenix CZ napsal(a):

Ach jo, teď mám pokazeny celý systém, třeba ve startu neukazuje režim spánku, dále v spravci ovládací nedetekuje grafickou kartu i mám a biosu to ukazuje víc věcí.

Ak som to spravne pochopil tak vcera ti pocitac bootoval, ale ked sa startoval windows, tak ti ihned vybehol bluescreen?
Potom si to reinstaloval a uz bootoval v pohode, ale RAM ti bezala na 2133 Mhz, a ??nasledne/ihned?? sa ti zobrazili tieto problemy co som citoval.
Ako si myslel  "i mám a biosu to ukazuje víc věcí."?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

I jsem zapl PC pohodě načetl a pak bluescreen, pak jsem ho reinstallovat a i chci dat v PC režim spanku tak to tam není a ani nechce to detekovat ovladače grafiky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Povodne bol problem asi zo stabilitou RAM, co sa vyriesilo tym ze ti bios zrusil XMP profile, ale momentalne mas problem zrejme s driverami na graficku kartu, skus ich stiahnut priamo zo stranok nvidie, a nainstalovat ( ak si tak uz neurobil ), ja ti uz viac asi nepomozem( jedine ze by si chcel prejst na linux :D;) ) uvidime co poradia skusenejsi windows usery.

A ak ti nevadi dat za tu opravu peniaze a nechce sa ti travit cas s riesenim tak to daj do servisu.

Editoval(a) Slaninecka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Phoenix CZ myslím že tohle bych do půl hodiny přes Discord uměl vyřešit... Ovladače jsou do 10 minut hotový i s kalibrací a tweaky (když se mi to taky dělo trvalo mi to opravit 5 minut) a RAM jsou podle mě do 5 minut taky hotový

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď