Jump to content
Dextriv

Něco na streamování videa do TV na způsob chromecastu?

6 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím tady všechny na fóru.

Jelikož jsem si přidělal TV na zeď, tak mě napadlo jestli můžu do ní nějak streamovat video z PC pomocí podobného zařízení jako je Chromecast nebo Intel Compute Stick .

( mám stáhnutého Naruta :lul:takže cca 100+ Gb Anime )

Jelikož mi přijde za Compute stick platit 3k celkem dost tak si nechám rád poradit ^_^

Pro Upřesnění TV nemá připojení na internet a nechci ji připojovat k pc přes HDMI :lul: a ovládání na dálku už mám vyřešené.

Předem díky všem za pomoc :)

Editoval(a) Dextriv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Kabel byl vždy nejspolehlivější... bezdrát může blbnout šumit, mussel by jsi kravit s anténou nebo zařízením na sdílením obrazu, přitom stačí kabel do 3 stovek :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, hele jako jestli chceš řešení na stylu chromecastu, tak je nejlepší koupit úplně ot samé od jiné značky (né v čr). Takže bych koupil na aliexpressu podobnou TV stick. Které tě vyjde na max 500kč, takže ušetříš a je ot skoro stejné jakochromecast. :) 

například:  

https://www.aliexpress.com/item/MiraScreen-TV-Stick-1080P-HDMI-Dongle-Wireless-Receiver-DLNA-Airplay-Miracast-For-Chromecast-Apple-Android-TV/32823976880.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj, hele jako jestli chceš řešení na stylu chromecastu, tak je nejlepší koupit úplně ot samé od jiné značky (né v čr). Takže bych koupil na aliexpressu podobnou TV stick. Které tě vyjde na max 500kč, takže ušetříš a je ot skoro stejné jakochromecast. :) 

například:  

https://www.aliexpress.com/item/MiraScreen-TV-Stick-1080P-HDMI-Dongle-Wireless-Receiver-DLNA-Airplay-Miracast-For-Chromecast-Apple-Android-TV/32823976880.html

Takže do toho můžu nějak streamovat video z pc? :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Dextriv napsal(a):

Takže do toho můžu nějak streamovat video z pc? :)

Jojo mělo by to šlapat stejně jako Chromecast, takže přes Chorme do toho můžeš streamovat videa, hudbu nebo klidně plochu. 

Editoval(a) milanfon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.