Jump to content

Recommended Posts

Zdravím potřeboval bych poradit ohledně koupě nového procesoru na hraní CS:GO občas PUBG a GTA V atd... Mám grafickou kartu ASUS DUAL GTX 1060 6GB. Chtěl bych si časem koupit i 144Hz monitor tak aby CS:GO jelo bez problému na těch 144+ fps. Teď mi CS:GO jede tak na 120 fps ale pořád to padá klidně i na 40 fps a o PUBG radši ani nemluvím. Nedokážu se rozhodnout jestli vzít AMD nebo Intel.

Editoval(a) Maxmilián Slatinský

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Na i5 3470 mi to připadá dost málo "jen 120 fps" v csku a hlavně když to padá i na 40 ,  já s i5 2500k  a Msi GTX 1060 6g hrál PUBG  na ultra ve FUll HD na 60+ fps

Ale zpátky k tématu

Jako procák bych já bral Ryzen 5 2600/Ryzen 5 2600X. Řekl bych že ryzen 5 2600 za 4,3k není špatná volba.

Před 25 minutami, Maxmilián Slatinský napsal(a):

intel core i5-3470 @ 3.20ghz Ivy Bridge

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Dextriv napsal(a):

Na i5 3470 mi to připadá dost málo "jen 120 fps" v csku a hlavně když to padá i na 40 ,  já s i5 2500k  a Msi GTX 1060 6g hrál PUBG  na ultra ve FUll HD na 60+ fps

Ale zpátky k tématu

Jako procák bych já bral Ryzen 5 2600/Ryzen 5 2600X. Řekl bych že ryzen 5 2600 za 4,3k není špatná volba.

Nemůže to být tím že mám DDR3 ram 1600MHz (12GB) značku nevím ale PC jsem kupoval 5-6 let zpět jako kancelářské PC s gtx 660 1,5GB 1060 tam mám od Srpna roku 2018

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Maxmilián Slatinský napsal(a):

Zdravím potřeboval bych poradit ohledně koupě nového procesoru na hraní CS:GO občas PUBG a GTA V atd... Mám grafickou kartu ASUS DUAL GTX 1060 6GB. Chtěl bych si časem koupit i 144Hz monitor tak aby CS:GO jelo bez problému na těch 144+ fps. Teď mi CS:GO jede tak na 120 fps ale pořád to padá klidně i na 40 fps a o PUBG radši ani nemluvím. Nedokážu se rozhodnout jestli vzít AMD nebo Intel.

podla rozpočtu by to išlo vybrat ale asi amd ryzen 5 2600 za tu cenu maš cca i5 9400f a ta je slabšia (keď sa nemilim) ked tak zober rovno 16 gb ram alebo 32 keď to rozpočet dovoli ale v tejto dobe neviužoješ 32 aspoň na hry

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@Dextriv jdi do BIOSu a XMP nebo zvýšení FSB/DRAM ratio to vyřeší...

Já už to pc nemám :lul: pc jsem dostal zdarma a bez 1060ky jsem ho prodal za 8k :nokappa:

Pak jsem přešel na Xeon X5680

Teď mám notebook  který budu prodávat

A budu kupovat Nuc

I tak díky za Radu :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Maxmilián Slatinský napsal(a):

Jako každýmu, co si teď chce něco upgradovat, pokud máš čas a nespěcháš s tím, vyčkej do léta, vyjdou 7nm GPU a CPU. 

Jinak ty dropy může způsobovat vícero faktorů. Ramkami to určitě nebude podle mne.

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď