Jump to content

6 Příspěvků k tomuto tématu

@Ondra Bena Podle typu her... Ty bych rozdělil na CPU a GPU based, u CPU based pak dále Singlethread a MultiThread, pokud hraješ hry GPU based s využitím všech jader tak by se Ryzen po OC měl vyplatit (záleží na desce a RAM), pokud Singlethread tak Ryzen zaostává asi o 8% (základní frekvence, po nataktování lze snadno nahnat nebo dokonce předehnat), Multithread rozhodně ber Ryzen na základní frekvence "utrhne" Intel o 35%, což je výkon jak ďas...

Nejlíp uděláš, když nám napíšeš co za hry (přinejmenším žánr, ale přesně vědět nám přidá na přesnosti), základní desku a RAM k oboum variantám, pak lze přehodnotit, každopádně já jsem spíš AMD Boy kvůli vlastnostem a spotřebě...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Ondra Bena Podle typu her... Ty bych rozdělil na CPU a GPU based, u CPU based pak dále Singlethread a MultiThread, pokud hraješ hry GPU based s využitím všech jader tak by se Ryzen po OC měl vyplatit (záleží na desce a RAM), pokud Singlethread tak Ryzen zaostává asi o 8% (základní frekvence, po nataktování lze snadno nahnat nebo dokonce předehnat), Multithread rozhodně ber Ryzen na základní frekvence "utrhne" Intel o 35%, což je výkon jak ďas...

Nejlíp uděláš, když nám napíšeš co za hry (přinejmenším žánr, ale přesně vědět nám přidá na přesnosti), základní desku a RAM k oboum variantám, pak lze přehodnotit, každopádně já jsem spíš AMD Boy kvůli vlastnostem a spotřebě...

Plánuji hrát hry jako rust, gta 5 a podobný 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Ondra Bena napsal(a):

Plánuji hrát hry jako rust, gta 5 a podobný 

Nevím jak Rust, ale u GTA je obecně Intel výkonnější.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď