Jump to content

5 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den, předem bych se chtěl omluvit, že sem zase píšu- kvůli ntbku.
Problém: Mám notebook lenovo legion Y530-15ich, už ho mám od Vánoc. Mám s ním čím dál víc problémů. Jeden z nich je- Když hraju hry, a nejsem připojen přes nabiječku, hry mi běží maximálně na 30 fps - myslím si že je to slabou baterii- ale ntbk je starý 5 měsíců, i při hraní přes nabiječku hry nedosahují slíbeného počtu fps. Další je problém s wifi- aby se mi nesekaly online hry nebo jsem se mohl koukat na youtube  musím být připojen přes kabel . bez kabelu se mi každých cca 5-10 sekund sekne hra cca na 1 sekundu ...potom zase 5-10 sekund dobrý a znova ... takže musím hrát přes kabel a notebook se musí nabíjet i když je nabitý. další problém je divný zvuk při chlazení- tento notebook sám o sobě je hlasitý a k tomu mi příide že 1 vrtulka se buď netočí nebo je rozbitá. Kdyby jste mi prosím alespoň s něčím pomohli byl bych rád :), Mám celý notebook vyreklamovat a koupit si jiný ? nebo jde s tím něco dělat?

Parametry- i5-8300H, GTX 1050 4gb, hdd 1tb, windows 10, 8gb ram

notebook:  https://www.datart.cz/notebook-lenovo-legion-y530-15ich-81fv00ygck.html

Tyhle problémy mám téměř od začátku- cca 1 týden po koupi.

Děkuji s pozdravem Robert Janata

video v příloze- nejlépe to jde vidět na hře minecraft- ostatní  mě buď vyhodí ze serveru nebo se mi to sekne úplně stejně.

Minecraft 1.8.9 07.02.2019 17_26_03_Trim.mp4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 hodinami, No-name napsal(a):

Dobrý den, předem bych se chtěl omluvit, že sem zase píšu- kvůli ntbku.
Problém: Mám notebook lenovo legion Y530-15ich, už ho mám od Vánoc. Mám s ním čím dál víc problémů. Jeden z nich je- Když hraju hry, a nejsem připojen přes nabiječku, hry mi běží maximálně na 30 fps - myslím si že je to slabou baterii- ale ntbk je starý 5 měsíců, i při hraní přes nabiječku hry nedosahují slíbeného počtu fps. Další je problém s wifi- aby se mi nesekaly online hry nebo jsem se mohl koukat na youtube  musím být připojen přes kabel . bez kabelu se mi každých cca 5-10 sekund sekne hra cca na 1 sekundu ...potom zase 5-10 sekund dobrý a znova ... takže musím hrát přes kabel a notebook se musí nabíjet i když je nabitý. další problém je divný zvuk při chlazení- tento notebook sám o sobě je hlasitý a k tomu mi příide že 1 vrtulka se buď netočí nebo je rozbitá. Kdyby jste mi prosím alespoň s něčím pomohli byl bych rád :), Mám celý notebook vyreklamovat a koupit si jiný ? nebo jde s tím něco dělat?

Parametry- i5-8300H, GTX 1050 4gb, hdd 1tb, windows 10, 8gb ram

notebook:  https://www.datart.cz/notebook-lenovo-legion-y530-15ich-81fv00ygck.html

Tyhle problémy mám téměř od začátku- cca 1 týden po koupi.

Děkuji s pozdravem Robert Janata

video v příloze- nejlépe to jde vidět na hře minecraft- ostatní  mě buď vyhodí ze serveru nebo se mi to sekne úplně stejně.

Minecraft 1.8.9 07.02.2019 17_26_03_Trim.mp4

Takže, k tvým problémům. Já mám Lenovo Legion Y520 a v ntb je dokonce aplikace Lenovo Nerve, kde máš funkce jako nechtěný dotyky atp.. Mezi nimi je i extrémní chlazení, který se zapíná, když dosáhnou teploty nějaký hranice (nesledoval jsem přesné teploty) a pak to ano zní jako vrtulník, ale nějak se to uchladit musí. 

Problém s nabíječkou je prostý. Herní ntb musí být pořád na nabíječce, jinak šetři energii, aby vydržel co nejdéle i při hraní, dokonce to má někde i výrobce v reklamě či kde jsem na to přišel.

A co se týká wi-fi. S tím jsem snad problém neměl. Jsi si opravdu jistý, že Wi-Fi je stabilní? 

Pokud se ti to nezdá, zajdi to reklamovat. :) Takovýhle věci se rychle rozbijí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@No-name

Ohledně větráku pokud se občas točí jeden ze dvou tak bych řekl že je to normální ( alespoň u mého MSI ) např. grafika je chladnější než CPU takže nepotřebuje mít zaplé chlazení grafiky.

A ohledně wifi nemůže to být u vás? Např nestahoval jste náhodou na pozadí něco? Nebo nepouštěl něco na YT?

image.png.c16b33698234f848e6e08a671ce25c30.png

Editoval(a) Dextriv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.