Jump to content
POSTAL

Hodia sa mi tieto pc komponenty do počitača?

Recommended Posts

@brunovito666, někdy mi přijde, že tady jsou někdy lidi až moc citlivky a stačí málo, aby se někdo takový ozval. Nemyslím to zle, ale nemusí tady reagovat lidi na chování, když to není vulgární ani nijak neslušné. Nebo tu jsou snad holky? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 hodinami, VojtěchC napsal(a):

@brunovito666, někdy mi přijde, že tady jsou někdy lidi až moc citlivky a stačí málo, aby se někdo takový ozval. Nemyslím to zle, ale nemusí tady reagovat lidi na chování, když to není vulgární ani nijak neslušné. Nebo tu jsou snad holky? 

Nejsem citlivka, jen mi přijde vhodné chovat se na fóru slušně, obzvlášť pokud se k tobě nikdo nechová nějak hnusně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, brunovito666 napsal(a):

Nejsem citlivka, jen mi přijde vhodné chovat se na fóru slušně, obzvlášť pokud se k tobě nikdo nechová nějak hnusně.

zajmaví, že se nad tim nikdo jinej nepozastavil

porušuje snad nějakej můj příspěvek v tomhle vlákně pravidla fora ? 

sem si docela jistej, že sem tady nikoho neurazil a ani sem nepoužil žádný vulgarismy, tak na co si furt stěžuješ ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 31 minutami, Endyy napsal(a):

zajmaví, že se nad tim nikdo jinej nepozastavil

porušuje snad nějakej můj příspěvek v tomhle vlákně pravidla fora ? 

sem si docela jistej, že sem tady nikoho neurazil a ani sem nepoužil žádný vulgarismy, tak na co si furt stěžuješ ? 

Slušně se tě na něco zeptal a tys mu neslušně odpověděl. Když tě někdo žádá o pomoc, tak mu nepomáhej, nebo buď slušný. 

• To nechápu 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 7. 6. 2019 at 21:41, Endyy napsal(a):

kdyby si tomu věnoval ty dvě minuty a rozkliknul nějakou nabídku na aukru, sjel do půlky stránky, tak by ses dozvěděl třeba tohle

Doručení licence: Do 24 hodin od přijetí platby. Dodání licenčního klíče probíhá elektronicky prostřednictvním e-mailu.

a co je na tomhle příspěvku tak neslušného, že se tu o tom musíme bavit druhej den a vytvářet zbytečnej off topic ? 

znova opakuju, odpovídal sem na něco, na co sem už odpověděl v tři příspěvky nad tímto + úplně každej prodejce uvádí způsob doručení pod svým inzerátem, což je otázka jedné minuty to dohledat

to tohle opravdu považuješ za aroganci a neslušné chování ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...