Jump to content
Vladimír Kadlec

Praskání/skraty ve větráku

7 Příspěvků k tomuto tématu

Vpředu PC skříně mám 3x CoolerMaster SickleFlow 120 (red) a jeden u nich (vím jaký) dělá tyto zvuky:

Takové praskání... Pokud by mi to takhle praskalo a nebylo to nic se zkraty, tak mi to nevadí.... Ale chápu že takhle se to poznává blbě...

Editoval(a) Vladimír Kadlec

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 54 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

Vpředu PC skříně mám 3x CoolerMaster SickleFlow 120 (red) a jeden u nich (vím jaký) dělá tyto zvuky:

Takové praskání... Pokud by mi to takhle praskalo a nebylo to nic se zkraty, tak mi to nevadí.... Ale chápu že takhle se to poznává blbě...

Já ve videu nic neslyším :pepecry::pepecry:

Nicméně SickleFlow jsou fajn větráky, ale pokud nejsou připojené přes nějakou redukci, tak jsou docela hlasité a v podstatě jedou full 2000 rpm, což pak snižuje životnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Petr.siska napsal(a):

Já ve videu nic neslyším :pepecry::pepecry:

Nicméně SickleFlow jsou fajn větráky, ale pokud nejsou připojené přes nějakou redukci, tak jsou docela hlasité a v podstatě jedou full 2000 rpm, což pak snižuje životnost.

Ano, hlasté jsou a u mě jedou přes to ruční řízení fanů na RG4T, také je mám pořád na full speed.... A tady je další nahrávka, kde snad něco uslyšíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Vladimír Kadlec napsal(a):

Ano, hlasté jsou a u mě jedou přes to ruční řízení fanů na RG4T, také je mám pořád na full speed.... A tady je další nahrávka, kde snad něco uslyšíš.

Jo ve sluchátkách to už slyším :D

Nemáš třeba ten ventilátor moc blízko mřížky? Podobný zvuk mi dělá ventilátor na bočnici, když ji otevřu a on se posune na osičce, tak se pak listama tře o mřížku.

V jiném případě bych asi volil výměnu ventilátoru.

BTW zkoušel jsi ten ventilátor i mimo PC?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Petr.siska napsal(a):

Jo ve sluchátkách to už slyším :D

Nemáš třeba ten ventilátor moc blízko mřížky? Podobný zvuk mi dělá ventilátor na bočnici, když ji otevřu a on se posune na osičce, tak se pak listama tře o mřížku.

V jiném případě bych asi volil výměnu ventilátoru.

BTW zkoušel jsi ten ventilátor i mimo PC?

Jak to tak vypadá asi je vážně moc blízko dust filteru... Poupravil jsem to a nic :D Díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 18. 4. 2019 at 11:18, Vladimír Kadlec napsal(a):

Mám takový pocit, že kdyby to byl zkrat, dělá to úplně jiný věci. Ale je fakt, že vyzkratovat větráček jsem ještě nezkoušel :D V každém případě to při tomto napětí už umí dělat modré blesky vysoké i 3 mm.

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď