Jump to content

Recommended Posts

Poradíte mi někdo prosím jak ukradnout nebo udělat druhotnou verzi WIN 10

Tomuhle se mi moc nechce věřit. 

Díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 minutami, Ondra Bena napsal(a):

Díky 

Přečti si prosím pravidla fóra v bodě 12. To už mi přijde docela přes čáru toto řešit. Speciálně, když klíč na Aukru stojí pár stovek.

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Ondra Bena napsal(a):

Díky 

Pravda to je. Stačí mít volnou 8GB flashku a stáhnout i z OFICIÁLNÍCH stránek Microsoftu appku na tvorbu instalačního USB - jako na videu.

Pak ji strčit do počítače kam chceš nainstalovat OS. V biosu si nastavit jako primární disk disk, na který bude win nainstalován a pak dát boot override z flashky. Spustí se ti jnstalace, při instalaci klineš na "nemám licenční klíč" a instalace pokračuje směle dál. Tak skončíš s nainstalovaným W10. Pak si na aukru koupíš (většinou) jednorázový klíč za 100 Kč. Nebo se taky dá W10 používat bez aktivace, jen musíš přetrpět vodoznak "Aktivujte Windows" v pravém dolním rohu a taky to, že nejdou upravit barvičky start lišty a další některé méně důležité funkce.

Na jednom PC mám už od prosince 2017 neaktivovaný W10 a zatím bez problémů (všechny aktualizace, úplná kompatibilita...)

A je to vše legální. Microsoft pochopil, že k dominanci na trhu je zbytečné bojovat a tak umožňuje používat i neaktivovaný Windows 10, který si můžeš stáhnout z jejich stránek. Docela dobrý marketingový tah, jak dostat W10 na co nejvíce PC ;) 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Petr.siska napsal(a):

A je to vše legální. Microsoft pochopil, že k dominanci na trhu je zbytečné bojovat a tak umožňuje používat i neaktivovaný Windows 10, který si můžeš stáhnout z jejich stránek. Docela dobrý marketingový tah, jak dostat W10 na co nejvíce PC ;) 

To je ale solidní flusnutí do ksichtu nám, co jsme si to poctivě koupili.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, jirkasta napsal(a):

To není flustnutí, to je jejich byznys. Lidi, co chcou mi lt vše z krku a nechcou nic řešit si koupí W10 z oficiálních stránek Microsoftu za 3-4 tisíce korun a ti, kteří nechcou tolik vyhazovat, tak si jej koupi legálně na aukru. Popravdě ten jejich Windows nemá takovou hodnotu, ale lidé to kupují a i se daří, tak proč tu cenu tam nenechat? Je to problém samotných lidi, co si to koupili za takovou sumu. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, jirkasta napsal(a):

Souhlas s @VojtěchC. Nevím to přesně, ale třeba firmy, myslím, kupují "za plnou cenu" (nepočítám slevu na multilicenci, odpočet daně atd) a taky ten Win, který sis koupil ty, tak je přenositelný, tedy, že po reinstallu Win zadáš zase ten samý aktivační kód, což u licencí z Aukra být nemusí, protože bývají jednorázové nebo po značné změně HW Win může zase chtít kód, protože je vázán na určité sériové číslo HW (kdysi to tak, myslím, bylo, ale nevím jestli to pořád takto funguje). Což však nemění nic na tom, že za cenu jedné licence W10 z eshopu můžeš mít i třicet klíčů z Aukra :D a vytváří to dost pochyb o tom, jestli vůbec kupovat OEM verzi.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 17. 4. 2019 at 22:42, VojtěchC napsal(a):

To není flustnutí, to je jejich byznys. Lidi, co chcou mi lt vše z krku a nechcou nic řešit si koupí W10 z oficiálních stránek Microsoftu za 3-4 tisíce korun a ti, kteří nechcou tolik vyhazovat, tak si jej koupi legálně na aukru. Popravdě ten jejich Windows nemá takovou hodnotu, ale lidé to kupují a i se daří, tak proč tu cenu tam nenechat? Je to problém samotných lidi, co si to koupili za takovou sumu. :)

Je to flusnutí do ksichtu i těm, co si to koupili za dvě kila na Aukru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mě to teda žíly moc netrhá

vono fungovat na neaktivovanejch win10 je jak za trest

použitelný to je třeba při instalaci systemu na stare PC, kde člověk chce jen něco jednorázově otestovat a nechce hned sypat prachy, když to bude potřebovat na dvacet minut

ale jinak mě to přijde nepoužitelný, u PC na každodenní používání si stejnak každej "normální" člověk ten klíč za pár korun koupí, aby se zbavil toho otravnýho vodoznaku přes pul obrazovky, kterej ruší prakticky při každý činnosti

jinak teda nevim kdo kupuje klíče na aukru za 200, když na eBay se prodavaj pod 50kč, stejnak většina těch prodejců na aukru to koupila z eBaye

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Endyy napsal(a):

mě to teda žíly moc netrhá

vono fungovat na neaktivovanejch win10 je jak za trest

použitelný to je třeba při instalaci systemu na stare PC, kde člověk chce jen něco jednorázově otestovat a nechce hned sypat prachy, když to bude potřebovat na dvacet minut

ale jinak mě to přijde nepoužitelný, u PC na každodenní používání si stejnak každej "normální" člověk ten klíč za pár korun koupí, aby se zbavil toho otravnýho vodoznaku přes pul obrazovky, kterej ruší prakticky při každý činnosti

jinak teda nevim kdo kupuje klíče na aukru za 200, když na eBay se prodavaj pod 50kč, stejnak většina těch prodejců na aukru to koupila z eBaye

Ale na aukru ten windows máš česky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, VelMistr Tříska napsal(a):

Ale na aukru ten windows máš česky

tohle je pěknej nesmysl co si napsal

čeština je podporovana jazyková sada, kterou můžeš kdykoli stáhnout a nainstalovat a je uplně jedno, kde si koupil aktivační klíč

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď