Jump to content
Dextriv

M.2 SSD jako Hlavní Disk?

4 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravím tady všechny na fóru, jelikož už pomalu nakupuji věci na NUC tak mě zajímá zda je dobrý mít jako hlavní disk M.2 SSD 

Měl bych na něm vše, od her, po disky pro "Virtual PCčka"  a atd

Tak mě zajímá zda mít jako hlavní disk SSD neb radši dokoupit externí disk nebo box.

Disk: https://www.czc.cz/transcend-mte220s-m-2-1tb/252808/produkt

Předem Díky.

Ps: Nechce mě někdo naučit editovat text jako např. do slova vložit odkaz a atd? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Mít takhle jeden velký SSD na všechno není nic proti ničemu, pokud ti ta velikost stačí. Jediná věc, kterou bych doporučoval je se o ten disk pořádně starat, protože systém + tuna dalšího bordelu mu budou celkem ubírat na životnosti. 

On 16. 4. 2019 at 19:06, Dextriv napsal(a):

Ps: Nechce mě někdo naučit editovat text jako např. do slova vložit odkaz a atd? :D

Prostě označíš text a pak nahoře zvolíš, že z něj chceš udělat odkaz. Však je to stejný jako třeba u emailu :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 32 minutami, milanfon napsal(a):

Mít takhle jeden velký SSD na všechno není nic proti ničemu, pokud ti ta velikost stačí. Jediná věc, kterou bych doporučoval je se o ten disk pořádně starat, protože systém + tuna dalšího bordelu mu budou celkem ubírat na životnosti. 

Prostě označíš text a pak nahoře zvolíš, že z něj chceš udělat odkaz. Však je to stejný jako třeba u emailu :D 

No tak po tom co jsem se koukl na moje disky v notebooku tak jsem zjistil že 1 Tb je málo :lul: takže nejspíše beru nějaké menší kvalitnější SSD od Samsungu a externí 2 Tb.

Díky za rady :)

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 18. 4. 2019 at 7:46, milanfon napsal(a):

A měl bych volit:

Samsung Evo, Samsung Evo Plus nebo Samsung Pro?

Díky :)

Editoval(a) Dextriv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.