Jump to content
Jan Michálek

Problém se záseky

3 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravím mám problém s malými záseky. Když hraji například Fortnite nebo CS:GO tak se stane to že se co 5 sekund  se obraz na pár ms zasekne. Je to extrémně otravné a u stříleček se to nedá hrát. 

Moje sestava:

GPU: GTX 1070TI

CPU: i7 8700

RAM: 16GB

Mám nainstalované všechny ovladače. Hry nepirátím nic takového, žádné viry nemám. Děje se to už asi 4 dny a na youtubu mi skoro nic nepomáhá 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Neupdatovali ste si driver na grafiku tesne predtým ako to začalo robiť?

Editoval(a) Slaninecka
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, Jan Michálek napsal(a):

Zdravím mám problém s malými záseky. Když hraji například Fortnite nebo CS:GO tak se stane to že se co 5 sekund  se obraz na pár ms zasekne. Je to extrémně otravné a u stříleček se to nedá hrát. 

Moje sestava:

GPU: GTX 1070TI

CPU: i7 8700

RAM: 16GB

Mám nainstalované všechny ovladače. Hry nepirátím nic takového, žádné viry nemám. Děje se to už asi 4 dny a na youtubu mi skoro nic nepomáhá 

Pokud nemáš zkus nainstalovat nejdodvější vešrzi ovladačů od VGA. Pokud máš, zkus nainstalovat starší verzi ovladačů. Potom můžeš zkusit ještě reinstalaci her a pokud by jsi to byl ochoten podstoupit a nic z rad které tu dostaneš nepomohlo, zkus reinstalovat celý PC, protože nějaký vir tam můžeš mít a antiviry tě o něm ani nemusí upozornit.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď