Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, už nějakou dobu mám tento monitor https://www.alza.cz/27-samsung-c27fg73-d5088176.htm#alternativy měl by mít 144hz a 1ms odezvu, s freesyncem i bez mi to nepřijde tak smooth jako monitory s 144hz v showroomu alzy. Na stránce https://displaylag.com/display-database/ mi to ukazuje že doopravdy mám odezvu 24ms. Mám věřit spís stránce nebo samsungu? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Jinak ty monitory v alze byly jíné než ty moje. Zapojený mam display port 1.2, frekvenci mam na 144 a freesync, jinak i 120 bez freesyncu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Vojta Poláček napsal(a):

Jinak ty monitory v alze byly jíné než ty moje. Zapojený mam display port 1.2, frekvenci mam na 144 a freesync, jinak i 120 bez freesyncu. 

Keď už spomínaš ten freesync tak akú grafickú kartu používaš? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je typické chování řady FX, je tam výkonnostní problém... @Vojta Poláček když koukneš do správce zařízení, tak jako máš Zâkladní desku a RAM? A zdroj? Pomohl bych ti to nataktovat... Mám taky FX, vím co s tím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele, jen mě zajímalo jestli je to monitorem nebo počítačem. Právě na ty jedný stránce ti píše ze to ma reálnou odezvu 24ms. Za chvíli si stejně plánuju koupit nový stroj. Ale kdyby se mi to nejak oddálilo tak napíšu, díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 22 minutami, Vojta Poláček napsal(a):

Hele, jen mě zajímalo jestli je to monitorem nebo počítačem. Právě na ty jedný stránce ti píše ze to ma reálnou odezvu 24ms. Za chvíli si stejně plánuju koupit nový stroj. Ale kdyby se mi to nejak oddálilo tak napíšu, díky.

Na tej stránke nevidím nič o 24ms odozve...  

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď