Jump to content

Recommended Posts

Mám otázku když půjdu na školy a nebudu doma kde bych měl svůj pc, vyplatí se koupit si cube case aby to šlo nosit například v brašné. Například zda by mě to pak ňák neomezovalo v hraní podle mě by se to vyplatilo a zájímá mě váš názor. Case kterou bych použil by byla: https://www.czc.cz/itek-qbo-8-usb3-0/251297/produkt a základní deska: https://www.czc.cz/asus-rog-strix-b360-g-gaming-intel-b360/233802/produkt. Děkuji za odpověď.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 10. 4. 2019 at 22:25, brunovito666 napsal(a):

Úplně nejlepší by bylo koupit notebook.

Asi tak, možná se ti to nemusí zdát ale i mATX či ITX deska je docela bazmek kterej jentak do brašny nedáš.. Kdybys nehrál, možná bych ti doporučil Nuc od Intelu.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, možná sis všiml a jestli ne tak Milan dělal mini stream, kde tuto case rozbaloval. Takže určitě o ní bude v nějaké době video. Ale pokud chceš něco na občasné hraní her a přenosné, tak si kup lepší herní notas. Navíc pokud budeš nosit v brašně pc, tak musíš nosit i monitor :D a další věci a nevím jestli je nejlepší si na nějaké hodině ve škole vytáhnout stolní pc ;) 

Tento typ case je mysleš třeba pro lidi co chtějí ušetřit místo na stole (pod stolem) nebo převáží pc třeba na víkend na chalupu. Aby nemuseli tahat velkou těžkou case.

  • Like 1

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

×
×
  • Create New...