Jump to content

11 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím tady všechny na fóru

Jelikož jsem tak nějak diskutoval o grafikách s  @brunovito666  tak jsem mu poslal svůj návrh sestavy a řekl ať to sem postnu.

Tak mě zajímá váš názor :D budget je max 35k  

BTW Skříň nehodlám měnit za nic jiného :nokappa: max co bych změnil je grafika a to za 1080 nebo radeon rx vegu 64  ( spíše vegu protože jsem AMD Fan Boy :lul:)

https://www.czc.cz/2pm3058bckg5vb15c13ov4ilv1/seznam

Díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Lepší RAM. Je nutnost mít MiniITX ? Ryzen 1.generace je nestabilní, počkal bych na Zen2, který by za stejnou cenu (jako 1700) měl nabídnout více muziky.https://www.czc.cz/nzxt-h400-okno-bila/244308/produkt?gclid=Cj0KCQjwnKHlBRDLARIsAMtMHDFe6SmdkMVNw8XKQc9v4ovPtQ1ZAl58hnoS9Q-RLPyxM23QZrk8OOYaAh5gEALw_wcB

Editoval(a) brunovito666
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na Ram mi můžeš poslat link, do té Phanteks Case se vejde jen MINI-ITX ( protože chci malé pc ), Klidně bych šel do jiného ryzenu ale nesmí to být Ryzen 5, Kdyby Intel tak ani I5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Dextriv napsal(a):

Na Ram mi můžeš poslat link, do té Phanteks Case se vejde jen MINI-ITX ( protože chci malé pc ), Klidně bych šel do jiného ryzenu ale nesmí to být Ryzen 5, Kdyby Intel tak ani I5

Hele, asi bych počkal na Ryzen 3 rd gen, tak jak psal Bruno. Nejsem si jistej, jestli se to teď vyplatí, pokud nutně potřebuješ PC, zkusil bych se na něco kouknout.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 27 minutami, VojtěchC napsal(a):

Hele, asi bych počkal na Ryzen 3 rd gen, tak jak psal Bruno. Nejsem si jistej, jestli se to teď vyplatí, pokud nutně potřebuješ PC, zkusil bych se na něco kouknout.

Pokud vyjdou tak za 3-4 měsíce není problém :D kdyby nevyšli beru Intel NUC konkrétně https://www.czc.cz/intel-nuc-kit-8i7hvk2/236822/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, VojtěchC napsal(a):

Nevím, nechceš radši notebook? Protože malý PC je skoro totéž... Proč chceš vůbec malý PC? 

Notebooky mají "jen" 1060ky, jenomže já jsem zastánce AMDček tak proto chci buď NUC nebo custom PC a kdybch šel do nvidie tak bych bral minimálně 1080ku

Jinak malé pc chci protože se mi líbí více než obří krabice a navíc když jdu k někomu na víkend nebo na LANku tak chci něco malého.

Editoval(a) Dextriv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Dextriv napsal(a):

Notebooky mají "jen" 1060ky, jenomže já jsem zastánce AMDček tak proto chci buď NUC nebo custom PC a kdybch šel do nvidie tak bych bral minimálně 1080ku

Jinak malé pc chci protože se mi líbí více než obří krabice a navíc když jdu k někomu na víkend nebo na LANku tak chci něco malého.

Jenom 1060? Koupil bys minimálně 1080? Hele, vyšly RTX grafiky, takže ty taky už nacpali všude.Třeba MSI GE63, sice je to dražší, ale prostě... Má to svý + a -. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To už je přes můj rozpočet :| a má hlavně Nvidii,  proto bych si udělal vlastní build s AMD grafikou a nebo NUC :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď