Jump to content
Šimon Švorc

herni pc do 970 eur

11 Příspěvků k tomuto tématu

dobrý deň chcem sa vas opitať na vykonný herni PC do 970 EUR najlepšie a bi bol aj na dlhšie hranie hier ( minimálne 2 roky aby zvadal nove hry na plne detaili alebo stredne) a hardisk a ssdečko dávam zos môjho terajšieho pc 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 minutou, Šimon Švorc napsal(a):

Nemáte práva na prezeranie daného zoznamu.Požiadajte autora zoznamu, aby vám zoznam nazdieľal.

Před 2 minutami, Šimon Švorc napsal(a):

nechcem isť do rtx 2060 a inak tu mate môj zoznam neviem či je pohode a všetko bi tam malo biť pohode 

Prečo nie RTX? @brunovito666 postavil slušnú zostavu v rozpočte ktorý si požadoval...  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Šimon Švorc Taky nechápu, proč ne RTX. Je to dost dobrá karta, zvlášť, když k tomu připočteš nové funkce. Neříkám, že je to momentálně ideální karta na ray-tracing, ale jak se říká, je lepší, něco mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít. Taky jsem chtěl investovat do lepších věcí, když už máš disky, proto jsem nevzal např. RX 570/80/90 nebo nějaký levnější zdroj. Myslím si, že by ti ty RXky za chvíli ani nemusely stačit, pokud už jsi věděl na začátku, že ji nechceš, měl jsi to říct, a ne hned dávat dislike.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja nemám problém s rtx ale s tím že je to len 6 gb verzia 2060 mne príde rtx 2060 výkonnostne slabo oproti inych rtxkach aj strašie gtx su aj silnejšie 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak si provozni ten odkaz na tvojí sestavu, by mě zajmalo, čím tu RTX 2060 chceš nahradit

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Šimon Švorc napsal(a):

ja nemám problém s rtx ale s tím že je to len 6 gb verzia 2060 mne príde rtx 2060 výkonnostne slabo oproti inych rtxkach aj strašie gtx su aj silnejšie 

Grafická paměť není jediné měřítko výkonnosti karty. Záleží i na rychlsoti jádra apod. Už na 1050 ti si zahraješ na solidní detaily. Fortnite dává 1060 na pohodu 

P.s vím že se tu řeší rtx 2060 ale s tou nemám zkušenosti 

Editoval(a) Každý za barem
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vzal bych lepší zdroj, než je SilentiumPC. Nečekal bych žádné zázraky, navíc máš ještě 85 euro nazbyt, takže to můžeš vrazit do zdroje, věř mi, u zdroje toho nikdy litovat nebudeš, vážně nechceš, aby ti vybouchl.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď