Jump to content
Meat Gamer csgotrinity.com

Bude Ryzen bottleneck u RTX 2080 ?

4 Příspěvky k tomuto tématu

Dobrý den mám takovou otázku chtěl bych koupit Ryzen 5 1600X (3000Kč) a RTX 2080 Turbo od asusu ale napadla mě otázká jestli by tam nebyl bottleneck od CPU pokud ano jaké jiné CPU by jste braly ? jinak je jedno jestli AMD nebo Intel.

Děkuji za odpovědi Meat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 12 minutami, Meat Gamer csgotrinity.com napsal(a):

Dobrý den mám takovou otázku chtěl bych koupit Ryzen 5 1600X (3000Kč) a RTX 2080 Turbo od asusu ale napadla mě otázká jestli by tam nebyl bottleneck od CPU pokud ano jaké jiné CPU by jste braly ? jinak je jedno jestli AMD nebo Intel.

Děkuji za odpovědi Meat.

Možná malý, ale nic drastického, je to zhruba stejný výkon ve hrách jako 1700. Spíš by mě zajímalo, proč to kupuješ, když píšeš, že máš i7 8086K ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, brunovito666 napsal(a):

Spíš by mě zajímalo, proč to kupuješ, když píšeš, že máš i7 8086K ?

Děkuji za info. A ano já mám I7 8086K ale kamarádi nemají zrovna dobrý pc a tak budu kamarádovi jeden skládat. Jinak pokud půjdu na něco jeného než moje I7 8086K tak by to bylo asi na Xeon 3175X a Dominusku od Asusu. 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Meat Gamer csgotrinity.com napsal(a):

Děkuji za info. A ano já mám I7 8086K ale kamarádi nemají zrovna dobrý pc a tak budu kamarádovi jeden skládat. Jinak pokud půjdu na něco jeného než moje I7 8086K tak by to bylo asi na Xeon 3175X a Dominusku od Asusu. 

Aha.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď