Jump to content
Flank3r

Zajímavé produkty Asus (akce/slevy apod)

Zajímaly by vás informace o zajímavých cenách produktů značky Asus?  

28 členů hlasovalo

This poll is closed to new votes
  1. 1. Zajímaly by vás informace o zajímavých cenách produktů značky Asus?

• Ano, šup se s tím - třeba to někdy využiji.
      26
    • Ne, zbytečná ztráta času.
      2

Recommended Posts

Je zajímavé, jak se po Crosshair VI Hero zaprášilo. Už je asi těžko seženete a tak nejlepší volbou dobrých (po stránce VRM a výbavy) je několik desek

1.Crosshair VI Extreme

2. PRIEM X570-P, která brzy bude mít zajímavou cenu okolo 4500Kč

3. TUF X570-Plus - aktuálně u této desky jsou poslední kousky na Alze, které mají jako bonus 256GB M2 SSDčko . TUF má také lepší výbavu než o něco levnější PRIME X570-P a v testu desek dopadla tato deska exceletně, hlavně s přetaktovaným Ryzenem 9 3900X

48764604492_90f2c5cb73_z.jpg

alias klik sem na Alzu: https://www.alza.cz/kod/;ACX5707;ACX5708

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Mě teď zaujal tento laptop. Kdybych nebyl na mizině, už bych ho měl doma (a pak bych byl na mizině). Teda vlastně ne, protože bych si ještě mnohem dřív koupil Ryzenový TUF. Teď doufám, že do roka vyjde něco ještě lepšího.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 20. 9. 2019 at 15:35, Flank3r napsal(a):

Je zajímavé, jak se po Crosshair VI Hero zaprášilo. Už je asi těžko seženete a tak nejlepší volbou dobrých (po stránce VRM a výbavy) je několik desek

1.Crosshair VI Extreme

2. PRIEM X570-P, která brzy bude mít zajímavou cenu okolo 4500Kč

3. TUF X570-Plus - aktuálně u této desky jsou poslední kousky na Alze, které mají jako bonus 256GB M2 SSDčko . TUF má také lepší výbavu než o něco levnější PRIME X570-P a v testu desek dopadla tato deska exceletně, hlavně s přetaktovaným Ryzenem 9 3900X

48764604492_90f2c5cb73_z.jpg

alias klik sem na Alzu: https://www.alza.cz/kod/;ACX5707;ACX5708

Chtěl jsem si koupit desku Asus prime pro x570, hlavně kvůli tomu, že ten větráček na chipsetu prý profukuje i M2 slot pro SSD, ale přemýšlel jsem i o té TUF gaming co je tam zakroužkovana, které z nich je lepší? Nebo výhodnější?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Hynex napsal(a):

Chtěl jsem si koupit desku Asus prime pro x570, hlavně kvůli tomu, že ten větráček na chipsetu prý profukuje i M2 slot pro SSD, ale přemýšlel jsem i o té TUF gaming co je tam zakroužkovana, které z nich je lepší? Nebo výhodnější?

a ja za vernosť nedostanem nič?

IMG_20190924_134652838.jpg

• Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Wow, to je nádhera, XG438!

To je už pomalu na pozvánku na sraz fanoušků ROG :), který bývá tak 3x za rok

@Hynex TUF Gaming X570 Plus má ještě na CZC slevový kód asus200, takže pak vyjde ještě o chlup levněji (ten kód se zadává v prvním kroku objednávky)

https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-x570-plus-amd-x570/262210/produkt

Na Alze pak k TUF desce máš SSD M2 za 1200Kč zdarma (256GB NVMe) Já osobně bych spíše vzal tu TUF, kdybych se rozhodoval a měl prostě ten litr navíc (ve srovnání s x570-P). Bonusem je chlazený M2 slot, na oko líbívější design (VRM je identické) a podpora DTS zvuku.

X570-PRO má potom lepší IO výbavu než TUF, lepší zvukový kodek v základu (ono to není vždy jen holý kodek sám o sobě = není ALC1220 jako ALC1220, ale zvuk ještě dokresluje způsob odrušení od zbylého PCB desky, použité kondíky a nebo i jednotlivé zesilovače tvoří kvalitu zvuku celkově) a silnější VRM, pravděpodobně identické s ROG Strix X570-F.

Editoval(a) Flank3r

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Flank3r napsal(a):

Wow, to je nádhera, XG438!

To je už pomalu na pozvánku na sraz fanoušků ROG :), který bývá tak 3x za rok

@Hynex TUF Gaming X570 Plus má ještě na CZC slevový kód asus200, takže pak vyjde ještě o chlup levněji (ten kód se zadává v prvním kroku objednávky)

https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-x570-plus-amd-x570/262210/produkt

Na Alze pak k TUF desce máš SSD M2 za 1200Kč zdarma (256GB NVMe) Já osobně bych spíše vzal tu TUF, kdybych se rozhodoval a měl prostě ten litr navíc (ve srovnání s x570-P). Bonusem je chlazený M2 slot, na oko líbívější design (VRM je identické) a podpora DTS zvuku.

X570-PRO má potom lepší IO výbavu než TUF, lepší zvukový kodek v základu (ono to není vždy jen holý kodek sám o sobě = není ALC1220 jako ALC1220, ale zvuk ještě dokresluje způsob odrušení od zbylého PCB desky, použité kondíky a nebo i jednotlivé zesilovače tvoří kvalitu zvuku celkově) a silnější VRM, pravděpodobně identické s ROG Strix X570-F.

ja s TUFkou maximalna spokojnost. a prave ze som takisto bral s SSD Adata ako bonus z Alzy. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, Roy napsal(a):

dokonca dneska na Alze naskladnili CROSSHAIR VI HERO :D predpokladám že ide o posledné kusy, hneď som jeden kus zobral 

akože 130€ za x370 ked od 160€ na alze X570 , nedáva mi to zmysel. ano môže to vyzerať ako suprová doska,funkcie,VRM atd... no o taký rok dva ked príde na výmenu procesoru tak neviem neviem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, on Ryzen 5. gen zcela jistě nepůjde už do x570, protože bude mít na 99% DDR5 RAM. Takže i ta Crosshair 6 Hero má smysl pro Ryzeny 1/2/3 a pravděpodobně i 4. generace.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

akože 130€ za x370 ked od 160€ na alze X570 , nedáva mi to zmysel. ano môže to vyzerať ako suprová doska,funkcie,VRM atd... no o taký rok dva ked príde na výmenu procesoru tak neviem neviem.

Mne nedáva zmysel kupovať najlacnejšiu použitú x570 dosku za 160€ ktorá mi nemá čo navyše ponúknuť. A ako hovorí @Flank3r o 2 roky nové Ryzeny (5 gen) pravdepodobne neosadíš na terajšie dosky. 

Editoval(a) Roy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Roy napsal(a):

Mne nedáva zmysel kupovať najlacnejšiu použitú x570 dosku za 160€ ktorá mi nemá čo navyše ponúknuť. A ako hovorí @Flank3r o 2 roky nové Ryzeny (5 gen) pravdepodobne neosadíš na terajšie dosky. 

pointa bola, dnes kupis 3600, o rok dva podstatne lacnejsie 3900x , no utiahne tá doska 3900X?? podla mna nie. aspon to je moj plan.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Division2 Ubisoft napsal(a):

pointa bola, dnes kupis 3600, o rok dva podstatne lacnejsie 3900x , no utiahne tá doska 3900X?? podla mna nie. aspon to je moj plan.

Utáhne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro nějakého low budget huntera by mohl být zajímavý tenhle odkaz:

https://www.mironet.cz/amd-ryzen-3-1300x-35ghz-turbo-37ghz-4c4t-384kb-l1-2mb-l2-8mb-l3-am4-zensummit-ridge-65w+dp326587/

Nový Ryzen 3 1300X s 2 letou zárukou za 1450Kč je super nabídka.

Sám uvažuji o upgrade druhého počítače s B250M,  I3 6100 a 8GB Ram  a tohle mě láká. Ale zisk výkonu by asi nebyl moc velký.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V rámci For Games akce je ve spolupráci s CZC možná sesekaná cena (až minimálně do neděle podvečera)

Stačí jeden z produktů hodit do košíku a zadat slevový kód dle obrázku
https://czsk.rog.gg/czcstrix1500     = 1500Kč sleva
https://czsk.rog.gg/czcscope800     = 800Kč sleva
https://czsk.rog.gg/czcgladius450   = 450Kč slevy
https://czsk.rog.gg/czcdelta1000    =100Kč sleva

48919493816_8f15d9f722_c.jpg

Kdo by to nepochopil, tak příklad.
Klikneš na jeden z odkazů, např ten třetí. Otevře se ti CZC, myš hodíš do košíku a v košíku pak zcela dole je použít slevový kód, tam zadáš (dle obrázku jako nápovedy) "ROG450" a odečte se ti částka 450Kč z běžné ceny myši na CZC.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolega mi říkal, že pokud by někdo měl ještě zájem o Z270 platformu, je schopen získat pár kusů Maximus IX Extreme (fullblock cover) okolo 3500Kč s plnou zárukou. Je to tedy pro Skylake/Kabylake, ale možná ještě někdo by uvítal...

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Ke všem ASUS deskám, které nemají integrovanou WI-FI je možné od tohoto týdne (dnes to na webu ještě nemají přirpavené) nabídnout při nákupu ULTRArychlou PCIe AX200 (wifi6!) kartu za akčních 599 Kč/22,90 EUR !!!
Protože jinak běžná cena této karty v malobchodě je 2499Kč/99 EURO.
PS: Akční cenu lze získat jen při nákupu s deskou v obchodech ALZA + CZC + TSB

49011891286_feb9a3bd19_z.jpg

Editoval(a) Flank3r

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Flank3r napsal(a):

Kolega mi říkal, že pokud by někdo měl ještě zájem o Z270 platformu, je schopen získat pár kusů Maximus IX Extreme (fullblock cover) okolo 3500Kč s plnou zárukou. Je to tedy pro Skylake/Kabylake, ale možná ještě někdo by uvítal...

Do kdy budou dostupné?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se