Jump to content

Recommended Posts

Potřebuji se zeptat jakou základní desku (pro 1 procesor) by jste mi doporučili na ebay do 1200,-Kč aby tam šli tyhle ramky DDR3-1600 / PC3-12800 DDR3 SDRAM UDIMM(kingstone). Ta základní deska, aby tam šel procesor Intel Xeon x5680. Zdroj mám zatím 350w a grafiku Nvidia Geforce gts450. Myslím že zdroj na tento procesor a grafiku stačí ale pak bude určitě potřeba koupit lepší zdroj i s grafikou. A jestli bude tento procesor stíhat Nvidia Geforce 1660 Ti nebo 1060 lépe tu 1660 ti. :)

mZamyslenym

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, Tomáš Sodomka napsal(a):

Potřebuji se zeptat jakou základní desku (pro 1 procesor) by jste mi doporučili na ebay do 1200,-Kč aby tam šli tyhle ramky DDR3-1600 / PC3-12800 DDR3 SDRAM UDIMM(kingstone). Ta základní deska, aby tam šel procesor Intel Xeon x5680. Zdroj mám zatím 350w a grafiku Nvidia Geforce gts450. Myslím že zdroj na tento procesor a grafiku stačí ale pak bude určitě potřeba koupit lepší zdroj i s grafikou. A jestli bude tento procesor stíhat Nvidia Geforce 1660 Ti nebo 1060 lépe tu 1660 ti. :)

mZamyslenym

Doporučuji se na to vykašlat a vyčkat na léto, kdy vyjdou novinky od AMD, jak GPU Navi, tak Ryzen 3rd gen CPU. :) 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Tomáš Sodomka napsal(a):

Mě se zrovna nechce kupovat nový procesor.....

V tom případě ti to neutáhne GTX 1660 Ti. Neber to jako podmínku, ale potřebuješ něco silnějšího k takový grafice, co ti jí nebude bottleneckovat. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 26. 3. 2019 at 21:30, VojtěchC napsal(a):

V tom případě ti to neutáhne GTX 1660 Ti. Neber to jako podmínku, ale potřebuješ něco silnějšího k takový grafice, co ti jí nebude bottleneckovat. :) 

díky za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď