Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, poslední dobou mi z ničeho nic vyskočí bluescreen a počítač se restartuje.. Ve správě počítače je pak napsaná kritická chyba kernel-power. PC byl včera reinstalován s domněním, že tato chyba vymizí, ale ona pořád přetrvává.. Nevíte co to může být?

Je to docela nepříjemné, když na něčem pracujete a z ničeho nic na vás vyskočí bluescreen...

2019-03-18 (4).png

Editoval(a) davidpipal13

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 13 minutami, davidpipal13 napsal(a):

Zdravím, poslední dobou mi z ničeho nic vyskočí bluescreen a počítač se restartuje.. Ve správě počítače je pak napsaná kritická chyba kernel-power. PC byl včera reinstalován s domněním, že tato chyba vymizí, ale ona pořád přetrvává.. Nevíte co to může být?

Je to docela nepříjemné, když na něčem pracujete a z ničeho nic na vás vyskočí bluescreen...

Zkus si stáhnout třeba Crystal Disk a hodit sem SMART disků, jestli není chyba v nich. Taky by to mohlo být i napájením, ale to by to neházelo BSOD, ale rovnou restartovalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Petr.siska napsal(a):

Zkus si stáhnout třeba Crystal Disk a hodit sem SMART disků, jestli není chyba v nich. Taky by to mohlo být i napájením, ale to by to neházelo BSOD, ale rovnou restartovalo.

2019-03-18 (8).png

2019-03-18 (7).png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohla by to bejt hw chyba, i když možná bych ještě zkusil diagnostiku systémových souborů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 3/18/2019 at 18:41, davidpipal13 napsal(a):

2019-03-18 (4).png

To stejné se mi stalo včera. Na PC jsem se nedíval, ale když jsem se kouknul na PC, tak jsem viděl, že boot logo desky. Tam se to freezlo, a potom napsalo insert bootdevice, což byla pěkná blbost, protože já jsem tam SSDčko měl. Disky jsou OK. Pomohlo mi tvrdé vypnutí PC, potom PC nabootoval do Widowsu bez problémů.

Kernel.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď