Jump to content

Recommended Posts

Před 3 hodinami, Marek “Droid365l” Pinc napsal(a):

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli je lepší koupit kvalitní GTX 1660, nebo připlatit si cca o 600kč víc a dát to za tohle?

1660Ti je ve své podstatě lepší, ale zase ne o tolik. Takže na 1080p bude 1660 rozhodně stačit, případně jí dáš trochu OC a mohla by se vyrovnat i té Ti verzi.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 hodinami, Marek “Droid365l” Pinc napsal(a):

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli je lepší koupit kvalitní GTX 1660, nebo připlatit si cca o 600kč víc a dát to za tohle?

Nabídnu ti variantu druhou, která je postavená na tom, že máš v PC grafiku, která ti zatím stačí, ale chceš víc, tak tedy jako všem, co plánují upgrade už teď doporučuji počkat do léta a po vydání Ryzen 3rd a Navi GPU se rozhodnout, co upgradovat a třeba si pořídíš Vánoční dárek už dopředu. Ale jak píši, pokud máš postavený APU a nutně potřebuješ grafiku, tak ano, koupil bych radši GTX 1660, protože chladí parádně! :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to já bych zase vzal tu 1660Ti

určitě to je spíš jeden z horších modelů, ale jak už ukázalo X recenzí, 120 TDP 1660/Ti není problém uchladit ani tim jednim ventilátorem

https://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_gtx_1660_ti_stormx_review,8.html

https://hexus.net/tech/reviews/graphics/127601-palit-geforce-gtx-1660-ti-stormx/?page=12

tady je porovnání s 1660 

z dvanácti her 13% v průmeru není zanedbatelný, takže osobně bych radši vzal výkonější grafickou kartu než tu slabší s lepším chladičem,  když jak je vidět tyhle karty takový chlazení ani nepotřebujou 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď