Jump to content
Kimi Legiza

WEB stránka

7 Příspěvků k tomuto tématu

Ahojky. Potřeboval bych helpnout. Ze srandy jsem zadal svoje přezdívky do Googlu a ono mi vyjeli dvě mé "soukromé" fotky, které jsem měl kdysi na FB. Koukal jsem po zdroji a vyjel mi Milanfon :D 

Šlo by je nějak smáznout?  jméno: perverzitiv

Odhaduju, že jsem se v té době přihlašoval pod FB účtem a tak mi ty fotky zůstali na Googlu, ale necítím se dobře, když tam jsou. Děkuji. (přístup k účtu přes FB tady, mi nějak už nejde. Tudíž se nemohu tady přihlásit pomocí fb účtu).

p.s: nvm, do jaké sekce, jsem to měl zahrnout :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 23 minutami, Kimi Legiza napsal(a):

Ahojky. Potřeboval bych helpnout. Ze srandy jsem zadal svoje přezdívky do Googlu a ono mi vyjeli dvě mé "soukromé" fotky, které jsem měl kdysi na FB. Koukal jsem po zdroji a vyjel mi Milanfon :D 

Šlo by je nějak smáznout?  jméno: perverzitiv

Odhaduju, že jsem se v té době přihlašoval pod FB účtem a tak mi ty fotky zůstali na Googlu, ale necítím se dobře, když tam jsou. Děkuji. (přístup k účtu přes FB tady, mi nějak už nejde. Tudíž se nemohu tady přihlásit pomocí fb účtu).

p.s: nvm, do jaké sekce, jsem to měl zahrnout :D

OK, máš to vymazané. Mi vysvětli jako, co to bylo za fotky? :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Kimi Legiza napsal(a):

Mnooo.... :D

Ony tam stále jsou :D Když napíšeš do Googlu: perverzitiv a dáš obrázky, tak první dvě... 

Řekl bych, že to jsou cache googlu. Tyhle obrázky totiž stránka neuchovává. Pokud jsi se přihlásil z Facebooku (předpokládám, teď nemůžu oveřit), tak ta fotka se zobrazuje z Facebooku a jestli si to google jednou takto načetl a nechal, tak já s tím nic nemůžu udělat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

Řekl bych, že to jsou cache googlu. Tyhle obrázky totiž stránka neuchovává. Pokud jsi se přihlásil z Facebooku (předpokládám, teď nemůžu oveřit), tak ta fotka se zobrazuje z Facebooku a jestli si to google jednou takto načetl a nechal, tak já s tím nic nemůžu udělat. 

Tohle by snad časem mělo zmizet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď