Jump to content

Recommended Posts

Základní specifikace

Frekvence: 10-24000 Hz

Délka kabelu: 1,2m
Velikost měniče: 30mm

Sluchátka se dají složit :PepePoggers:

Protože mi CS:GO rozbilo sluchátka, rychle jsem musel koupit náhradu, abych mohl hrát CS:GO.
A protože ty Sony sluchátka co jsem tu nedavno recenzoval fungovaly a hlavfně hrály skvěle, tak jsem si musel pořídit zase Sony. @Romantus97 mě pochválí.
ZA 449Kč jde vážně o kvalitní kousek, který má dokonce i lepší specifikace. Protože nejsem audiofil, tak mi zvuk přijde pořád stejný, takže zvuk fakt neporovnám. Co ale porovnám je pohodlnost. A ta je zde výrazně nižší. Ty polštářky které mají být na uších nejsou skoro měkčené, takže mě už po 3 hodinách bolely uši, což u těch starých nebolely ani po 14 hodinách... Naštěstí jsem ty starý sluchátka měl ještě doma, takže jsem ty naušníky vyměnil. Teď už jsou dokonalá <3
Tady jsou nějaké fotky:

sluchátka.jpg

ImgW.ashx.jpg

IMG_20190312_203254.jpgPo dokončení úprav to vypadá takhle, sice to není úplně přesné, ale to je jedno! A dokonce i fungují :PepePoggers:

IMG_20190312_202102.jpgToto je rozdíl mezi náušníky ze starých a z nových sluchátek. Ten větší (dole) je ze starých a ten menší (nahoře) z nových sluchátek.

Editoval(a) Vladimír Kadlec
  • Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Vladimír Kadlec napsal(a):

Základní specifikace

Frekvence: 10-24000 Hz

Délka kabelu: 1,2m
Velikost měniče: 30mm

Sluchátka se dají složit :PepePoggers:

Protože mi CS:GO rozbilo sluchátka, rychle jsem musel koupit náhradu, abych mohl hrát CS:GO.
A protože ty Sony sluchátka co jsem tu nedavno recenzoval fungovaly a hlavfně hrály skvěle, tak jsem si musel pořídit zase Sony. @Romantus97 mě pochválí.
ZA 449Kč jde vážně o kvalitní kousek, který má dokonce i lepší specifikace. Protože nejsem audiofil, tak mi zvuk přijde pořád stejný, takže zvuk fakt neporovnám. Co ale porovnám je pohodlnost. A ta je zde výrazně nižší. Ty polštářky které mají být na uších nejsou skoro měkčené, takže mě už po 3 hodinách bolely uši, což u těch starých nebolely ani po 14 hodinách... Naštěstí jsem ty starý sluchátka měl ještě doma, takže jsem ty naušníky vyměnil. Teď už jsou dokonalá <3
Tady jsou nějaké fotky:

sluchátka.jpg

ImgW.ashx.jpg

IMG_20190312_203254.jpgPo dokončení úprav to vypadá takhle, sice to není úplně přesné, ale to je jedno! A dokonce i fungují :PepePoggers:

IMG_20190312_202102.jpgToto je rozdíl mezi náušníky ze starých a z nových sluchátek. Ten větší (dole) je ze starých a ten menší (nahoře) z nových sluchátek.

Onehda jsem si objednal podobná  (nevím jestli stejná) a nemůžu se dočkat. Sice moje sennheisery i po osmi letech fungují ale kabel šel do háje, takže jsem musel objednat nová.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 hodinami, Každý za barem napsal(a):

Onehda jsem si objednal podobná  (nevím jestli stejná) a nemůžu se dočkat. Sice moje sennheisery i po osmi letech fungují ale kabel šel do háje, takže jsem musel objednat nová.

Udělej taky recenzi :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Každý za barem napsal(a):

Nejsem typ na recenze. 

To je škoda.... Jaký model sluchátek jsi si tedy konkrétně objednal? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Vladimír Kadlec napsal(a):

To je škoda.... Jaký model sluchátek jsi si tedy konkrétně objednal? 

Konkrétně ty samá jen v černé.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.