Jump to content

5 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, plánuju si koupit pc a nevím zda je to ok. https://www.czc.cz/233925,241383,228523,215040,215406,116764,178999,190394,220742/kody

Grafika bude Rx560, časem jsem chtěl koupit vegu56 ale Milan v poslením videu řekl o vegách "ne, díky" tak by mě zajímalo proč, jestli kvůli spotřebě. Pokud ano, je to opravdu fakt tak hrozné?

Poprosil bych i o doporučení nejakého hezkého(hlavně dobrého) cpu chladiče, slyšel jsem že boxový není uplne nejlepší na delší hrani atd.

Poslední otázka, vyplatí se  čekat na ryzeny 3. gen? Bude ve výkonu opravdu znatelný rozdíl?

Díky všem předem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Chladič stačí Fera 3

Za prvé ano ta spotřeba je velká a další věc je ta, že je srovnatelná s RTX 2060.

Potom k editu využiješ CUDA takže další bod pro 2060

Nechci tímto naznačit, že AMD dělá všechny karty špatné, sám mám RX 590 ale pokud už chceš jít do Vegy tak se ti to nevyplatí. Můžeš počkat na NAVI což by měly být slušné grafiky za dobrou cenu. :) ( Nebo si připlatit za 2070)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako hele aby jsi z toho dostal nějaký slušný výkon, tak musíš ideálně podvoltovat a s dobrým chlazením se dostaneš někam na zákl. výkon 1080. Co si prostě připlatit za nVidii (třeba 2070 nebo 2060), kde máš řadu funkcí navíc a dle napájecích možností aktuálního modelu se dá i slušně nataktovat. Ta Vega se dá jakože taktovat, ale hlavně tě tam limituje limit napájení. Jako hej je to případ i nVidie, ale s tou furt můžeš něco dělat bez nějakých pokročilých znalostí. Hele jestli nevíš, co si kupuješ, tak do Vegy nechoď. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď