Jump to content
Michal Peter

PC

8 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím můj kamarád ze slovenska schání pc na hry a neví jaký koupit mohl by mi někdo tady něco sestavit prosím jo a chce tam prý RTX (nejlepší by bylo kdyby to bylo na Alza.sk)

Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 minutami, Michal Peter napsal(a):

Zdravím můj kamarád ze slovenska schání pc na hry a neví jaký koupit mohl by mi někdo tady něco sestavit prosím jo a chce tam prý RTX (nejlepší by bylo kdyby to bylo na Alza.sk)

Děkuji.

Tak asi toto mu zkus přeposlat, kdyby chtěl srazit cenu tak by šla 2060 procesor bez x a taky tam nemusí být vodník

• Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Adam Hradil napsal(a):

Jako jestli se o nic nechce starat tak si nemyslím tady ten NZXT si všechno pohlídá sám a navíc má krásný design

ok tak diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 52 minutami, Adam Hradil napsal(a):

Jako jestli se o nic nechce starat tak si nemyslím tady ten NZXT si všechno pohlídá sám a navíc má krásný design

Vodník mu je k Ryzenu úplně nanic, ještě k tomu 120 mm, tedy jedním větrákem. Když už vodník, tak třeba k Ryzen 7 2700X a to nejlépe 240/280 mm. 

Procesor v sestavě také stačí non "X", jinak je to tak, jak by to může vypadat. :)

Před 50 minutami, Michal Peter napsal(a):

ok tak diky

Pokud už chladič, tak Fera 3 a to mu bohatě stačí a ušetří. Nevím jaký má tvůj kamarád limit a ani jsem ho zde neviděl, mohl bys mi ho prosím napsat? 

Editoval(a) VojtěchC
  • Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 5. 3. 2019 at 23:20, VojtěchC napsal(a):

Vodník mu je k Ryzenu úplně nanic, ještě k tomu 120 mm, tedy jedním větrákem. Když už vodník, tak třeba k Ryzen 7 2700X a to nejlépe 240/280 mm. 

Procesor v sestavě také stačí non "X", jinak je to tak, jak by to může vypadat. :)

Pokud už chladič, tak Fera 3 a to mu bohatě stačí a ušetří. Nevím jaký má tvůj kamarád limit a ani jsem ho zde neviděl, mohl bys mi ho prosím napsat? 

1350 euro

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Michal Peter napsal(a):

1350 euro

Takže sestava by mohla vypadat takto s tím, že k CPU dostaneš lepší chladič za celkem slušnou cenu. :) 

Pokud bude chtít mermomocí taktovat, tak doporučuji koupit něco lepšího, doporučuji případně lepší vzduch, takže Noctuu a kdyby nebyla designově vhodná, tak by se mohl hodit do černé case Be quite! Dark PRO TR4, který je výkonnostně podobný jako Noctua. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď