Jump to content
VelMistr Tříska

Klávesnice 87 tlačítek

4 Příspěvky k tomuto tématu

Ja používam túto od SPC a som s ňou mimoriadne spokojný. Jediná nevýhoda je, že nemá SK/CZ layout. 

Editoval(a) Roy
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Kludne si pozri aj motospeed k87 z ciny, na aliku ich najdes XY, sice si pockas cca 3 tyzdne no stoji to zato, .switche su tiez fajn, osobne pouzivam cervene, tusim ze su to mx cherry ale neviem to naisto. klavesy mozes prebindovat ako chces podla potreby, navyse mas ju pekne podsvietenu s XY funkciami ktore sa oplatia a potesia,  velkou vyhodou je aj anti-ghosting na neobmedzeny pocet klavies, co vyuzijes najme pri hrani..

Dokonca som ju uz raz celu oblial, no funguje ako keby sa nic nestalo :D 

Editoval(a) LukasV
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, LukasV napsal(a):

Kludne si pozri aj motospeed k87 z ciny, na aliku ich najdes XY, sice si pockas cca 3 tyzdne no stoji to zato, .switche su tiez fajn, osobne pouzivam cervene, tusim ze su to mx cherry ale neviem to naisto. klavesy mozes prebindovat ako chces podla potreby, navyse mas ju pekne podsvietenu s XY funkciami ktore sa oplatia a potesia,  velkou vyhodou je aj anti-ghosting na neobmedzeny pocet klavies, co vyuzijes najme pri hrani..

Dokonca som ju uz raz celu oblial, no funguje ako keby sa nic nestalo :D 

Tuším že Motospeed majú väčšinou OUTEMU switche, neviem či všetky typy ale tie lacnejšie určite. Ja som mal rok Motospeed CK 104 a bol som s ňou spokojný, bohužiaľ mi odišiel kábel a reklamáciu do Číny sa mi naozaj vybavovať nechcelo :D

SPC GK mi prídu ako kvalitná náhrada a nemusíš ich objednávať z Číny ako Motospeed. Majú slušné RGB podsvietenie pre každú klávesu zvlášť, množstvo RGB efektov vrátane slávnej "Rainbow", kvalitné Kaihl switche, bindovanie a tiež anti-ghosting. 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď