Jump to content
Petr Tryharder Malina

Praskání v reproduktorech

3 Příspěvky k tomuto tématu

Zdravíčko, ve Čtvrtek (28.2.) jsem do počítače nainstaloval SSD disk do mé základní desky přes normální sata konektor. Po naformátování tohoto disku jsem nainstaloval Win 10 Pro a v tuto chvíli začali problémy - Jakmile pustím cokoliv na PC, co vydává nějakým způsobem zvuk (Ať to už je hudba, video, zkouška zvuku ve Windowsu atp.), tak reproduktory v pozadí ''praskají''. Všechny ovladače mám aktuální (Windowsu, Základní desky, Realtek HD, či další). Dále by jsem také chtěl podotknout, že tento problém jsem neměl na starých Windows 7 a starým diskem, na kterém jsem měl nainstalovaný operační systém.

Budu rád za každý nápad či radu, jak tento problém vyřešit. (Do Windows 7 zpět jít nechci)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 20 minutami, Petr Tryharder Malina napsal(a):

Zdravíčko, ve Čtvrtek (28.2.) jsem do počítače nainstaloval SSD disk do mé základní desky přes normální sata konektor. Po naformátování tohoto disku jsem nainstaloval Win 10 Pro a v tuto chvíli začali problémy - Jakmile pustím cokoliv na PC, co vydává nějakým způsobem zvuk (Ať to už je hudba, video, zkouška zvuku ve Windowsu atp.), tak reproduktory v pozadí ''praskají''. Všechny ovladače mám aktuální (Windowsu, Základní desky, Realtek HD, či další). Dále by jsem také chtěl podotknout, že tento problém jsem neměl na starých Windows 7 a starým diskem, na kterém jsem měl nainstalovaný operační systém.

Budu rád za každý nápad či radu, jak tento problém vyřešit. (Do Windows 7 zpět jít nechci)

Topic mi z nějakého důvodu nejde upravit, takže zde jsou ještě reproduktory, které jsem zapomněl dopsat do topicu.

Editoval(a) Petr Tryharder Malina

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Petr Tryharder Malina napsal(a):

.

Editoval(a) Petr Tryharder Malina

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.