Jump to content
Anonym_CZ

Refresh rate

14 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, nastavil jsem si v Nvidia panelu obnovovací frekvenci na 75Hz. Hry jako GTA V, Fortnite, CS:GO běží ve fullscreenu na 75fps, ale Minecraft 1.13.2 si vždy změní frekvenci na 60fps. Starší verze běží na těch 75Hz. Nevíte jak to opravit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Mozno je to chyba minecraftu, skus pogooglit, mozno staci vlozit nejaky externy subor do zlozky, podobne ako ked na san adreas potrebujes full hd ktory to umozni. Mozno nieco take existuje na ten MC aby ti to povolilo fpska..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už jsem hledal, ale nikde není žádně řešení. Když mám MC na malém okně nebo roztáhlý na celou obrazovku tak mám 75Hz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V-Sync jsem vypnul, ale to rozlišení se změní při FullScreenu z 1920x1080@75 na 1920x1080@60. Při té změně zčerná obrazovka stejně jako když se mění rozlišení v systému.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Anonym_CZ napsal(a):

V-Sync jsem vypnul, ale to rozlišení se změní při FullScreenu z 1920x1080@75 na 1920x1080@60. Při té změně zčerná obrazovka stejně jako když se mění rozlišení v systému.

Tak to zapni vo windows okne na full hd, ak to robi len na full screene. Budes tam mat sice maly ramcek, no pri zapale hry si to urcite nebudes vsimat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty to myslíš takhle tak zkus dát ať máš fullscreen hned jak zapínáš MC. A když se nad tím zamyslím stojí ti taková námaha za 15Hz ? V MC ten rozdíl ani nepoznáš ne ?

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud se zapne automaticky MC ve fullscreenu, tak se taky změní frekvence. Já to chci opravit hlavně kvůli tomu, že Fortnite mi na těch 75fps běží. Při těch 60Hz mám totiž trochu světlejší barvy a nechci to pořád přenastavovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit, nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď