Jump to content
Tomáš Molnár

Mobil na hranie

Recommended Posts

Ahojte viete mi poradit nejaky mobil z vysokokapacitnou bateriou (cestou do prace hram hry a ked behom hodiny pridem o 35% baterie tak je to naprd) na prvy pohlad ma celkom zaujal napriklad https://mobilne-telefony.heureka.sk/doogee-s80-6gb-64gb/ alebo https://mobilne-telefony.heureka.sk/oukitel-k10/ pripadne https://mobilne-telefony.heureka.sk/cubot-power-128gb-dual-sim/ 

Povodne som uvazoval o Xiami Mi8 alebo Poco ale tie 3400-4000 mAh ma odradzaju

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ono na kapacitě záleží, ale jde i o optimalizaci telefonu a řízení spotřeby energie

Pokud bys to chtěl primárně na hraní tak toto je zajímavý budget mobil (pokud se tomu mobil dá říct):D

Editoval(a) Dave 04
Edit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, Tomáš Molnár napsal(a):

Ahojte viete mi poradit nejaky mobil z vysokokapacitnou bateriou (cestou do prace hram hry a ked behom hodiny pridem o 35% baterie tak je to naprd) na prvy pohlad ma celkom zaujal napriklad https://mobilne-telefony.heureka.sk/doogee-s80-6gb-64gb/ alebo https://mobilne-telefony.heureka.sk/oukitel-k10/ pripadne https://mobilne-telefony.heureka.sk/cubot-power-128gb-dual-sim/ 

Povodne som uvazoval o Xiami Mi8 alebo Poco ale tie 3400-4000 mAh ma odradzaju

išiel by som do overených značiek a nie do 6Gb ram mobilu ktory stoji 200 eur

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Nepřemýšlel jsi i o powerbance??? 

no je to moznost ale mobil aj tak chcem novy kedze uz mam cez 3 rocny model a pocitujem ze dlhsie uz nacitava hry

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Tomáš Molnár kolik je budget? Ohledně baterie tak odborníci v optimalizaci jsou Sony, Samsung a LG, dále Xiaomi používá upravený systém s nižší spotřebou, ale nic víc... Low budget gaming je dost s otazníkem, je to o požadavcích, já jsem vlastník Sony Xperia XA2 a spokojenost, pokud si vyhraješ se Xperia actions tak výkon u her neztrácíš a přitom máš mimo hraní (který prostě neosekáš) skoro nulovou spotřebu baterie... Při kombinaci s powerbankou podporující rychlonabíjení jsi úplně jinde...do hodiny a půl máš z nuly na sto a baterka by se ti ani po několika rocích neměla dodrbat díky Qnovo...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako první je důležitý zmínit, že jestli chceš co největší výdrž, ale zároveň na tom hrát, tak nemůžeš koukat čistě na kapacitu baterie. Záleží na CPU,GPU, způsobu chlazení (pokud nějakej má), verzi Androidu a na spoustě dalších faktorech, který mají na to nezanedbatelný vliv. Jako jestli na to máš peníze, tak klidně jdi do Black Sharka, nebo RazerPhonu, ale to už mi přijde lehce overkill. Jak se tady už někdo zmiňoval, rozhodně bych šel spíš do známějších značek, tam víš, co očekávat. U těch levnějších ta baterka jde strašně rychle do kytek, ač se to nezdá a ten křivka výkonu over time celého telefonu jde po nějakým čase strašně rychle dolů.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry co jsem koukal tak to je způsobeno softwarem (a pár vedlejšími vlivy, např. napájení)... Hry mají větší požadavky a systém taky, sem tam nějaký Malwařík :D ale s poklesem výkonu neudržovaného zařízení musím souhlasit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

budget nejakych 450€ by som este prekusol. co googlim rebricky fost casto sa opakuju black shark, razer phon ale uz 2 a samsung s9 len ja samgungy nemusim , asus rog phone ale ten je cenovo mimo ako razer 2         

a powerbanku aku odpprucate?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry co jsem zkoušel bratrancův J6+ tak celkem vydržel... Ale názor na to ti brát nebudu... Tady bych při nejmenším volil LG, hodně muziky za málo peněz i s kvalitou, takže třeba něco takového, sice "jen" 4GB RAM, ale kolik mobilů této cenovky má SD 845, rychlonabíjením a bezdrátem?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Střední třída nebo starší kousky to měli docela v pohodě, to uznávám, ale high end Samsungu na to trpí, ale to je téma, na který můžeme debatovat hodiny a hodiny :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moc mobilům nerozumím ale možná si počkat na Mi 9 má Snapdragon 855. Ale zase je to přes budget

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 3. 2019 at 19:03, Romantus97 napsal(a):

@Harry se mnou se při jen o Sony :D Samsung je Jirky :D@jirkasta jak to máš s baterkou?

Docela dobře, 3500 mAh a vydrží celý den, když ho moc nezlobim. Vlastnil jsem mnohem horší mobily.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no ste stale si vyberam novy mobil bral by som black shark 2 ale chyb mi tm slovenske menu..... tak uvazujem nad xiaomi k20 aky mate na nu nazor pripadne asus zenfone 6 alebo nejak tak ale nepozdava sa mi ten vyklapaci selfe fotoaparat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 hodinami, Tomáš Molnár napsal(a):

no ste stale si vyberam novy mobil bral by som black shark 2 ale chyb mi tm slovenske menu..... tak uvazujem nad xiaomi k20 aky mate na nu nazor pripadne asus zenfone 6 alebo nejak tak ale nepozdava sa mi ten vyklapaci selfe fotoaparat

Chybí ti tam slovenské menu? Jakože slovenština v telefonu? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Harry napsal(a):

Chybí ti tam slovenské menu? Jakože slovenština v telefonu? 

ano aspon ja som v tom ze ked je to telefon urceny prevazne pre indicky a cinky trh tak ze tam slovenstina pripadne cestina nebude

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 5/29/2019 at 21:12, Tomáš Molnár napsal(a):

ano aspon ja som v tom ze ked je to telefon urceny prevazne pre indicky a cinky trh tak ze tam slovenstina pripadne cestina nebude

Bude. Když je telefon určen pro zahraniční trh, tak to neznamená, že nemá českou, nebo slovenskou lokalizaci ;) Takže toho se bát nemusíš

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Harry napsal(a):

Bude. Když je telefon určen pro zahraniční trh, tak to neznamená, že nemá českou, nebo slovenskou lokalizaci ;) Takže toho se bát nemusíš

tak neviem uvidim bud kupim novy xiaomi mi9t pro aj ked momentalne sa mi nepacia take cele displaye alebo ten black sahrk 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 29. 5. 2019 at 21:12, Tomáš Molnár napsal(a):

Android má lokalizaci pro všechny země. Když není daná jazyková sada v telefonu, tak ji prostě stáhneš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...