Jump to content
Max Ihm

Co vybrat?

8 Příspěvků k tomuto tématu

Čau, zhruba před týdnem jsem se zbavil mého minulého telefonu (Redmi 4 3/32) a downgradoval na Elephone P8000. Jelikož se ten mobil v nabíječce skoro vybíjí, tak budu upgradovat. Byl jsem definitivně rozhodnutý pro Mi 8 Lite/ Redmi Note 7 ,ale kouknul jsem se na bazar a S8 se prodávají okolo 5K.

Tak přemýšlím co si mám vybrat. Co mi doporučíte? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Max Ihm z hlediska funkčnosti ty Samsungy válcují Xiaomi Mi 8 Lite, ten Exynos vydá zhruba za SD 835, fotky má Samsung víc než dobrý, výdrž baterie taky a co se týče Displeje tak kam se hrabe IPS máš AMOLED, podle mě pokud si najdeš něco nepoškozenýho (ideâlně i s původním dokladem o koupi), tak po továrním nastavení jsi dostal vlajkou loď jak novou... 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Max Ihm z hlediska funkčnosti ty Samsungy válcují Xiaomi Mi 8 Lite, ten Exynos vydá zhruba za SD 835, fotky má Samsung víc než dobrý, výdrž baterie taky a co se týče Displeje tak kam se hrabe IPS máš AMOLED, podle mě pokud si najdeš něco nepoškozenýho (ideâlně i s původním dokladem o koupi), tak po továrním nastavení jsi dostal vlajkou loď jak novou... 

Super, přesně takovou odpověď jsem potřeboval vědět. Nebo mám ještě možnost si koupit iPhone SE 32GB. SEčko si asi nekoupím, protože ten display je fakt malý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Max Ihm SE je sakra malý, s tou S8 dostaneš bezdrátové nabíjení a pokud nebyl spravovaný a není poškozený, tak i voděodolnost... O ochotném servisu Samsungu ti poví víc @jirkasta

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Max Ihm Redmi Note 7? Ten byl teprve představen, nemyslí RN6? :D Každopádně kdybys měl vybírat jenom mezi nima dvěma, tak bych byl spíš asi pro tu Mi 8 Lite. Co se týče telefonů z bazaru, tak tam bych se docela bál, jelikož to je s kvalitou kus od kusu, ale pokud se ti podaří sehnat nějakej zachovalej kousek, tak se rozhoduješ mezi střední třídou a high-endem, takže je asi jasný, co vyhraje :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 2/23/2019 at 23:57, Harry napsal(a):

@Max Ihm Redmi Note 7? Ten byl teprve představen, nemyslí RN6? :D Každopádně kdybys měl vybírat jenom mezi nima dvěma, tak bych byl spíš asi pro tu Mi 8 Lite. Co se týče telefonů z bazaru, tak tam bych se docela bál, jelikož to je s kvalitou kus od kusu, ale pokud se ti podaří sehnat nějakej zachovalej kousek, tak se rozhoduješ mezi střední třídou a high-endem, takže je asi jasný, co vyhraje :D

Nakonec jsem před týdnem koupil S8+ v záruce za 6700 a jsem spokojenej.

Editoval(a) Max Ihm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď