Jump to content
David Baďura

Vlastní sestava na výdrž CPU

Recommended Posts

Dobré, pokud bys chtěl něco esteticky přívětivějšího, doporučuji Bequiet Dark Rock Pro 4, je to v podstatě Noctua, jen mnohem pěknější.

Možná, kdyby šel zvednout rozpočet, tak trochu lepší VRM, přijde mi, že Intel platformy to poslední léta trochu přehání se všemi těmi M.2 heatsinky, thermal armorem a dalšíma prkotinkama a praktičnost a technická stránka je dobrá jen u dražších desek, například X470 desky mi v tomto přijdou mnohem lepší, nějaká Taichi za 5 litrů se klidně vyrovná Intelu za 10.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, brunovito666 napsal(a):

Dobré, pokud bys chtěl něco esteticky přívětivějšího, doporučuji Bequiet Dark Rock Pro 4, je to v podstatě Noctua, jen mnohem pěknější.

Možná, kdyby šel zvednout rozpočet, tak trochu lepší VRM, přijde mi, že Intel platformy to poslední léta trochu přehání se všemi těmi M.2 heatsinky, thermal armorem a dalšíma prkotinkama a praktičnost a technická stránka je dobrá jen u dražších desek, například X470 desky mi v tomto přijdou mnohem lepší, nějaká Taichi za 5 litrů se klidně vyrovná Intelu za 10.

Snad tahle neni o tolik horší ne? Fakt už to je max rozpočet a na nejlevnější Taichi sou ňaký wifi a další blbosti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, brunovito666 napsal(a):

AORUS ELITE mi přijde s VRM v pohodě. Jako je fakt, že AORUS MASTER s finama je lepší, ale za tu cenu se do toho v tomhle případě nevplatí investovat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Samozřekjmě, špatná není, jen konstatuju, že něco tak nabušeného, jako je třeba Crosshair na Intelu za +-7000 neseženeš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pls, mám pár dotazů:

O kolik je na Intel lepší stejná RAM ale ne CL16 3200 ale CL15 3000?

O kolik by byl stejně drahej vodník lepší/horší?

A někdo řiká že prej je naprosto potřeba k teto sestavě draží zdroj třeba g3 od evgy full modular, je to možné?

nevíte jak je to s hlučností Windforce RTX?

Editoval(a) David Baďura

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

RAM nejsem si teď jistej, ale myslím že je to dle čipů

Vodník jen horší, galvanická koroze apod. 

Není, důležité jsou Watty abys to utáhl, pak účinnost (high end žere no...) a modularita je jedno

Mám jednovětrák od gigabyte gtx 1060 3gb na 1914 MHz, tichá zároveň do 70 stupňů... Měl bys být v poho... 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď