Jump to content

7 Příspěvků k tomuto tématu

Před 12 minutami, Marek Skácel napsal(a):

https://www.czc.cz/cqikpdadsah6lbr01nl99bs3je/seznam

Prosím o zhodnocení této sestavy děkuji. :)

Nazdar, takže, na začátek ti nedoporučuji Intel kvůli vysoké ceny, kterou teď nastavili díky jejich ''krizi''. Peníze, které ušetříš na procesoru nastrkáš do lepší GPU a tím získáš mnohem větší výkon. 

Snažil jsem se co nejvíce přiblížit tvému rozpočtu, takže ti doporučím mojí verzi a zkus nad tím popřemýšlet, většina lidí tady na tomto foru má stejný názor, tak se k tomu i třeba vyjádří. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 minutou, VojtěchC napsal(a):

Nazdar, takže, na začátek ti nedoporučuji Intel kvůli vysoké ceny, kterou teď nastavili díky jejich ''krizi''. Peníze, které ušetříš na procesoru nastrkáš do lepší GPU a tím získáš mnohem větší výkon. 

Snažil jsem se co nejvíce přiblížit tvému rozpočtu, takže ti doporučím mojí verzi a zkus nad tím popřemýšlet, většina lidí tady na tomto foru má stejný názor, tak se k tomu i třeba vyjádří. :) 

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Marek Skácel napsal(a):

Děkuji

Ještě bych doporučil lepší monitor a to AOC 24V2Q. Vyměnil jsem jej v sestavě.  :)

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, VojtěchC napsal(a):

Ještě bych doporučil lepší monitor a to AOC 24V2Q. Vyměnil jsem jej v sestavě.  :)

tento jsem nechtěl kvůli tomu že je to tn panel, ale rád si nechám vysvětlit v čem jsou jeho výhody vůči mnou vybranému. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Marek Skácel napsal(a):

tento jsem nechtěl kvůli tomu že je to tn panel, ale rád si nechám vysvětlit v čem jsou jeho výhody vůči mnou vybranému. :)

Výhody vidím akorát v odezvě a kontrastu. Sám tento monitor mám a chtěl jsem jej doporučit, ale pokud je to tak jak říkáš, tak samozřejmě výběr je na tobě. Rozdíl je hlavně v odezvě, jenže ten v zásadě nepoznáš. Až ten kontrast je jiná káva, ale bez toho se to dá také přežít.

Editoval(a) VojtěchC

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Marek Skácel napsal(a):

Ještě jsem zapomněl na, OS. W10 koupíš na aukru a aby jsme předešli diskuzi, je to legální a sám Microsoft to podporuje. Do 200 Kč si ho tam v pohodě pořídíš. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď