Jump to content
Jan Nahodil

A10 6800K má 90°

Recommended Posts

Ahoj

sehnal jsem pro bratra od kamaráda procesor z nadpisu spolu s deskou a ramm ... Dal mi to i s vodním chlazením cooler master typ nevím ale opticky to vypadá na toto https://www.czc.cz/coolermaster-masterliquid-lite-120-vodni-chlazeni/219037/produkt

cpu má v zátěži podle programu speccy přes 90°

Než jsem pc oživil tak jsem to přepastoval pastou thermal grizly,slabou vrstvu,pak jsem videl tu teplotu tak jsem to zkusil udelat znovu,nepomohlo.Podle biosu i podle sluchu se pumpa točí a větrák na chladiči taky.Procesor není taktovaný a igpu se nevyužívá,je ta teplota normální,nebo dělám něco špatně nebo myslíte že to chlazení nechodí tak jak má,případně doporučíte nějaké levné chlazení jiné? třeba toto ? https://www.czc.cz/silentiumpc-fera-3-he1224-v2/187659/produkt

díky za radyzjzkz.thumb.png.e31f852c57f16c689e14ebf5887a5e23.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Prave ze jsem vyzkousel jich asi 5 ,a asi jen ve dvou jsem se vyznal a ty ukazovaly tech 90.prave mi taky prislo divne ze pc bezi bez problemu a nevypne se.ktere programy jsou dobre na tu teplot prosim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Jan Nahodil napsal(a):

Prave ze jsem vyzkousel jich asi 5 ,a asi jen ve dvou jsem se vyznal a ty ukazovaly tech 90.prave mi taky prislo divne ze pc bezi bez problemu a nevypne se.ktere programy jsou dobre na tu teplot prosim.

hwinfo? len zapnes a kliknes na sensors, vyskoci ti nove okienko  a trosku nizssie mas cpu a mas tam terajsie max, min a average (priemerne) stupne 

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

AMD Overdrive myslím není kompatibilní s Richlandem, ověřil bych to nejdřív... Ale jinak bych doporučil ten... Ukazuje stupně do kritické hodnoty... Pozor na to...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha,no pro jistotu sem objednal fera 3 .aspon to bude mit lepsi air flow.ted je otazka kdybych chtel to vodni prodat pres bazar,nevim jestli funguje jak ma nebo ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...