Jump to content
Daniel Králíček

Notebook do 30 000 Kč

9 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den,
zvažuji si koupit nový notebook a tím nahradit svůj stávající notebook Acer Aspire 5 Využití je hlavně školní, takže WORD a taky nějaké to programování, sledování filmů. Aktuálně nosím 2kg notebook, takže kdyby nový byl lehčí vůbec by mi to nevadilo kvůli dennímu přenášení. A co se týká výdrž baterie stačí, aby vydržela celý školní den. Po studiu bych si notebook chtěl nechat jako pracovní. A byl bych rád, kdyby notebook disponoval čtečkou otisků prstů a display měl kvalitní barvy jako třeba mají Macbook od Apple.

Moje návrhy:

HP EliteBook 840 G5

Lenovo ThinkPad E480

Dell Latitude 5591

Acer Swift 5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 8. 2. 2019 at 14:33, Daniel Králíček napsal(a):

A co se týká výdrž baterie stačí, aby vydržela celý školní den.

Pokud chceš tedy notebook co vydrží celý školní den, tak bych vybíral pouze mezi:

Dell Latitude 5591

Acer Swift 5

Osobně bych zvolil spíše Dell Latitude 5591, má zhruba o 13% větší výkon a je o 5000kč levnější.

Na druhou stranu Acer Swift 5 má dotykový displej, toť otázka zda to využiješ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možno by som počkal kým výdu notebooky s ryzenom 7 3700u, myslím že by mohli byť celkom zaujímavé z pohľadu cena/výkon.

Editoval(a) Slaninecka
  • Souhlasím 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Slaninecka napsal(a):

Možno by som počkal kým výdu notebooky s ryzenom 7 3700u, myslím že by mohli byť celkom zaujímavé z pohľadu cena/výkon.

Co jsem koukal nyní na specifikace, tak opravdu vypadá ryzen 7 3700u dost zajímavě, takže počkám a uvidím 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hej no lenová s tým ryzenom 3700 by mali výsť už celkom skoro(rátam že pár týždňou), aj keď mne sa moc vizuálne nepáčia, ale tak aspoň nejaké porovnanie cien s itel-mi bude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď