Jump to content
WoNd3r

AMD vs Intel ?

65 Příspěvků k tomuto tématu

Před 1 minutou, Roy napsal(a):

600W je viac ako len dostačujúci zdroj, hodil by som tak kľudne aj 550W 

Videl si čo mám v tom Pc ?😂 Lebo iba grafika a procesor majú dokopy nejakých 580+- 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, WoNd3r napsal(a):

Videl si čo mám v tom Pc ?😂 Lebo iba grafika a procesor majú dokopy nejakých 580+- 

RX590+R5 2600 580W+ ano? no to ma zaujíma výpočet ktorým si nato prišiel 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, Roy napsal(a):

RX590+R5 2600 580W+ ano? no to ma zaujíma výpočet ktorým si nato prišiel 

Šak grafika 500 a procesor 65 nie a to už je 565 či takto sa to nepočíta ? xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, WoNd3r napsal(a):

Šak grafika 500 a procesor 65 nie a to už je 565 či takto sa to nepočíta ? xD

500W je minimálny doporučený zdroj (Watt Power Supply suggestion), spotreba energie je "Power Consumption", túto hodnotu uvádza výrobca <250W 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Roy napsal(a):

500W je minimálny doporučený zdroj (Watt Power Supply suggestion), spotreba energie je "Power Consumption", túto hodnotu uvádza výrobca <250W 

Aha xDxD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, WoNd3r napsal(a):

@Roy @Romantus97   Ak by mi to utiahol 550W zdroj tak aký by ste mi odporučili ?  Stačil by tento ? https://www.alza.sk/evga-550-b3-d4945772.htm

Ten by měl být OK, ale dosáhneš tak vyšší spotřeby, protože napájení je nejefektivnější zhruba na 60% reálného vytížení, v tomhle případě to vidím tak na 150W navíc, ale dá se i vzít něco níž, jak říkal @Roy, počítač poběží i tak... Např. @jirkasta živí i7 7700K s GTX 1080 na 550W, kde by mělo být 650W jako minimum, takže šlo by jít i pod to ale to už je pak celkově dst velká námaha na zdroj a rychleji ti může odejít

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

Ten by měl být OK, ale dosáhneš tak vyšší spotřeby, protože napájení je nejefektivnější zhruba na 60% reálného vytížení, v tomhle případě to vidím tak na 150W navíc, ale dá se i vzít něco níž, jak říkal @Roy, počítač poběží i tak... Např. @jirkasta živí i7 7700K s GTX 1080 na 550W, kde by mělo být 650W jako minimum, takže šlo by jít i pod to ale to už je pak celkově dst velká námaha na zdroj a rychleji ti může odejít

Tak čo teda počkám radšej na ten 600W zdroj ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Roy každý zdroj má křivku efektivity... Je závislá na Wattáži a certifikacích zdroje, takhle to má prý můj Corsair RM750X, dodám že pokud bys počítal přibližný systém load, tak HDD chroupe něco mezi 10W-20W, to samé by měla chtít i optická vypalovačka, ale teď si nejsem jistej, pak větráky a čipset... _20190220_060111.thumb.JPG.057cb72ce7704aadc12da33584198a26.JPG

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono už se asi vesměs jedno, jakou vezmeš výkonovou rezervu, mnohem důležitější je nevzít levný krám.

• Haha 1
  • Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit, nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.