Jump to content
Chleba 69

Problém s monitorem AOC- zelená obrazovka

11 Příspěvků k tomuto tématu

Ahojte, koupil jsem si kompletně novou pc sestavu a blbne mi monitor. Mám AOC I2481FXH zatím pouze u hraní se mi stává, že z ničeho nic mi naskočí zelená obrazovka. Slyším, že hra běží, ale nic nevidím, přitom stále můžu měnit třeba jas na monitoru. Také jsem si všimnul, že obraz je poměrně kostičkovaný, nemůžete mi někdo poradit co s tím, třeba něco v nastavení nebo jestli  je chyba někde jinde? Děkuju moc za všechny odpovědi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 19 minutami, J4N napsal(a):

Cau

Jaky kabel pouzivas ? Mas to zaojene v grafike alebo v doske zakladne

@Chleba 69

HDMI a mám to zapojené v desce, protože grafiku mám integrovanou v procesoru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, J4N napsal(a):

sks toto

No mě se to stává třeba když už půl hodiny hraju, ale i tak díky, je tam i více videí tak uvidím. Dá se to spravit vždy tím, že na hulváta vytáhnu HDMI kabel a pak ho tam vrátím. A stává se to jenom u her, ale nevím jestli u všech, zatím hraju jenom minecraft, protože nemám nic jiného koupené ani stažené.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, Chleba 69 napsal(a):

No mě se to stává třeba když už půl hodiny hraju, ale i tak díky, je tam i více videí tak uvidím. Dá se to spravit vždy tím, že na hulváta vytáhnu HDMI kabel a pak ho tam vrátím. A stává se to jenom u her, ale nevím jestli u všech, zatím hraju jenom minecraft, protože nemám nic jiného koupené ani stažené.

Nemoze byt zly kabel , ked hovoris ze ked ho vytahnes a das naspät uz to nerobi , mozno moze byt aj kabel zly 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, J4N napsal(a):

Nemoze byt zly kabel , ked hovoris ze ked ho vytahnes a das naspät uz to nerobi , mozno moze byt aj kabel zly 

Mám ještě 1 HDMI a zkusím to vyměnit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, J4N napsal(a):

Nepomáhá to, zkusil jsem jiný kabel a nic i jinou díru. Ještě přiložím foto jak to vypadá. Pomáhá když na hulváta vytáhnu HDMI kabel z obrazovky a hned ho tam vrátím.

IMG_20190205_155253.jfif

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 7. 2. 2019 at 16:31, J4N napsal(a):

@Chleba 69 nefunguje ten obrazok , pize ze je poskodeny

To nevadí děkuji ti za pomoc, zjistil jsem, že problém byl ve hře a to pouze v minecraftu v ostatních hrách je to naprosto v pořádku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit, nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď