Jump to content
Jakampatal

Xiaomi Mi A2

9 Příspěvků k tomuto tématu

Xiaomi Mi A2 je super telefon za cenu okolo 5000 Kč. Nabídne dobrý foťák, výkonný procesor a Android one.

Nabízí se ve třech barevných variantách (černá, zlatá a modrá) a ve třech paměťových variantách (32+4, 64+4, 128+6).

Začnu displejem který nemá notch, rámečky na boku jsou docela tenké, ale na spodu i na vrchu jsou větší. Displej FullHD LCD o velikosti panel 5,99 palců. Zepředu nachází 24 megapixel selfie camera která fotí obstojné selfie. Lze tedy použít i odemykání obličejem které je poměrně rychlé. Dále je tu i blesk.

Zespodu je usb-c a 1 reproduktor. Ten hraje docela hlasitě ale je to podprůměr stejně tak jako zvuk mikrofonu. Na boku najdeme tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Na druhé straně je slot pro SIM karty. Ne bohužel není tady podpora SD karet. Na horní straně najdeme infraport a mikrofon.

Vzadu se nachází čtečka otisků prstů která hodně rychlá nestalo se mi i když jsem zkoušel rychlé přiložit prst aby čtečka nerozpoznala můj otisk prstu. Dále je zde dvojice fotoaparátů konkrétně 12 + 20 megapixelů se světelností 1,75. Video lze nahrávat ve 4K kvalitě a fullHD 60 fps se stabilizací. Za dobrého počasí foťák dobře fotí. Snímky jsou tady na velice vysoké úrovni a to i za zhoršeného osvětlení. Megapixelová kamera slouží k zoomování a rozostření pozadí. To funguje poměrně dobře.IMG_20190121_070458.thumb.jpg.970465500d6e8dfad84e47d7e0ebf8b4.jpgIMG_20190117_163613.thumb.jpg.7a7a20367fe333093281951ff0ff9d8e.jpgIMG_20181231_165724.thumb.jpg.e9e5b3819bd9babae1876a3c5d6964b0.jpgIMG_20190101_174949.thumb.jpg.1c12928a3171235589182b77acab571e.jpg

Video lze natáčet i ve zpomaleném režimu kvalita je ale nic moc aplikaci fotoaparát se nachází i profesionální mód, noční mód, panorama a hodně filtru

Systém je Android 9. Uvnitř se nachází snapdragon 660 spolu se 4 až 6 GB RAM. Pubg to rozjede na high detaily bez jediného záseku. Systém šlape jako hodinky a na nic si nemůžu stěžovat. Nachází se zde baterie o kapacitě 3010 mAh. 

Shrnutí: + výkonný hardware, fotoaparáty, Android one, displej bez notche,          USB-C, čtečka prstů, cena

- baterie, hrozný zvuk (vztup a výstup z reproduktoru)

9/10

Doporučuji

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 27. 1. 2019 at 10:19, Dave 04 napsal(a):

Já mám taky Mi A2 a ten reproduktor mi nepřijde vůbec špatný 

Mám tablet starý 6 let, je to Samsung Galaxy Tab 3. Ten nemá tak hlasité reproduktory ale má je streteo a byl o 50% lepší. Zkoušel jsem si i Honor 8x a rozdíl tam byl veliký (alespoň pro mě). Jednu dobu jsem měl Nokiu Lumii 630 a když si ji zapnu hudbu tak pro mě nic moc, ale když ti nevadí horší zvuk a zvykneš si tak si zvykneš. Já k mobilu používám sluchátka, konkrétně AKG K52.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Dave 04 napsal(a):

Zapomněl jsem dodat že ten zvuk je strašně směrový , když to dáš Správně tak to hraje OK

Pravda, jo a jakou máš paměťovou variantu a jakou barevnou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 29. 1. 2019 at 14:10, Jakampatal napsal(a):

Já k mobilu používám sluchátka, konkrétně AKG K52.

Palec vzhůru za výběr sluchátek, není to sice žádná topovka, ale jsou fajn a hlavně studiovky si koupí člověk co má cit pro zvuk :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, TomAss Dokoupil napsal(a):

Palec vzhůru za výběr sluchátek, není to sice žádná topovka, ale jsou fajn a hlavně studiovky si koupí člověk co má cit pro zvuk :)

Přesně, chtěl jsem si koupit od Marshall ale tam byli problémy se sluchátek a blbě se to reklamovalo. AKG chybí mikrofon, ale jsou to studiová sluchátka a né herní.

Editoval(a) Jakampatal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď