Jump to content
SVEN

jaky ovladač xbox nebo ps4

15 Příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den mam takoví dotaz jaky je dobry ovladač k pc jestli xbox nebo ps4 plánuji koupit mortal kombat 11 děkuju.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 minutami, SVEN napsal(a):

Dobrý den mam takoví dotaz jaky je dobry ovladač k pc jestli xbox nebo ps4 plánuji koupit mortal kombat 11 děkuju.

Pro připojení PS4 ovladače potřebuješ myslím program DS4Windows (kdyžtak mě opravte).

Pro připojení Xbox One ovladače nepotřebuješ žádný software, jelikož Xbox je produkt Microsoftu stejně jako Win.

Samozřejmě potřebuješ u obou USB kabel nebo bluetooth modul.

• Souhlasím 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Pro připojení PS4 ovladače potřebuješ myslím program DS4Windows (kdyžtak mě opravte).

Pro připojení Xbox One ovladače nepotřebuješ žádný software, jelikož Xbox je produkt Microsoftu stejně jako Win.

V podstatě máš pravdu co se xbox ovladače týká, jen nefunguje přes bluetooth. Přes modrý zub jede jen myslím snad jedna edice ovladačů a k nim není žádný modul potřeba.  

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Citovat

Ano, u PS4 je potřeba DS4 software http://ds4windows.com/

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, SVEN napsal(a):

Tak asi koupit xbox ovladač. 

A vyzkoušel sis je? Třeba by pohodlí stálo, za to si v případě PS4 ovladače pohrát se softwarem....ale za mě je to skvělá volba. Jen si dobře koukni do specifikace. Kamarád má k XOne S celoplastový já mám s pogumovanou rukojetí.

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ovladač k XBox je pohodlný → to je asi ta nejdůježitější věc podle které bych vybíral... Hlavně když vím že s ovladačem strávím hodně času

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 22. 1. 2019 at 22:48, Petr.siska napsal(a):

mne ide aj normálne, pripojím kablom a je to

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.