Jump to content
Romantus97

Struny ke kytaře?

Recommended Posts

Čauvec,

dneska něco z jiného soudku... Našel by se někdo kdo se vyzná v kytarách? Potřeboval bych pomoct vybrat nylonové struny, aktuálně mám kovovky a po delším hraní poněkud trpí mé prsty...

Budget není nijak limitovaný, ale zase se nemusí jednat o nco za litra, profík rozhodně nejsem...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 20. 1. 2019 at 20:27, Romantus97 napsal(a):

Čauvec,

dneska něco z jiného soudku... Našel by se někdo kdo se vyzná v kytarách? Potřeboval bych pomoct vybrat nylonové struny, aktuálně mám kovovky a po delším hraní poněkud trpí mé prsty...

Budget není nijak limitovaný, ale zase se nemusí jednat o nco za litra, profík rozhodně nejsem...

Si zajdi do Prahy na Anděl do hudebnin, tam mají struny všelijaký,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A co hrajes??? Už je to teda nějaký pátek, ale myslím že se dělají asi ve 4 stupních tvrdosti, tak by to chtělo asi měkčí. Jestli hraješ na elektriku, tak si asi budeš muset zvyknout, případně si u druhé ruky pomoct trsátkem....no ty jsou taky různé.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@TomAss Dokoupil hraju na klasickou kyaru... Jsem prakticky amatér, takže ti toho moc neřeknu, nemusí to být nic vyloženě měkkýho, něco na kovu jsem nahrál a od práce s dřevem si prsty taky trochu zvykly, ale i tak kytara po bráchovi kterej patříval mezi velmi pokročilé (skoro 10 let na to pořádně nesáhl :D) měl už dost tuhý potvory

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 tak ja myslím, že když si pořídíš medium nebo medium-hard, tak nic nezkazíš. Klidně obojí, když nebudeš kupovat nějakou super sadu, tak je to pár kaček. A jestli se ti nechce je uvazovat, tak se dělají i struny s kuličkou na konci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...